Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak z synem

TRICOLORS/East News

Allan Krupa zdobył się na szczerość. Co sądzi o studiowaniu?

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa zorganizował na swoim Instagramie Q&A dla swoich obserwatorów. Pojawiło się mnóstwo pytań, m.in. o to, jakie ma plany na studia, i co o nich sądzi. Odpowiedź może wydawać się nieco kontrowersyjna, ponieważ uznał, że są one zbędne.

  • Allan Krupa zorganizował Q&A na Instagramie

  • Zdradził, jakie ma zdanie na temat studiów

  • Odpowiedział na pytania, dotyczące m.in. szczepień przeciw COVID-19 czy Marcina Najmana

Profil na Instagramie Allana Krupy śledzi już ponad 35,8 tys. osób, co nie przyszło znikąd. Jego pasja do wojska i sportów mimo młodego wieku czyni go prawdziwym twardzielem. Teraz postanowił podzielić się swoimi opiniami na kilka ciekawych tematów.

Allan Krupa powiedział, co sądzi o studiowaniu

Syn Edyty Górniak nigdy nie komentował publicznie kontrowersyjnych wypowiedzi swojej mamy i raczej stroni od udzielania wywiadów, jednak starannie prowadzi media społecznościowe, gdzie można dowiedzieć się najwięcej na jego temat.

Przeglądając jego zdjęcia, łatwo można wywnioskować, że mimo młodego wieku jest bardzo zainteresowany sprawami wojskowymi i sportami walki, co czyni z niego prawdziwego twardziela, z którego mama bez wątpienia jest dumna.

Postanowił zorganizować na swoim Instagramie Q&A dla fanów, w którym odpowiedział na kilka ciekawych pytań. Jedno z nich dotyczyło studiów. Allan uznał, że nie jest to szczyt możliwości każdego człowieka, a czasami wręcz są mu zbędne.

Rudi Schuberth

Rudi Schuberth zniknął ze świata show-biznesu. Wybrał życie na wsi

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu [...]  Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to, więc zobaczymy - powiedział Allan Krupa.

Allan Krupa o muzyce swojej mamy i Marcinie Najmanie

W dalszej części zabawy padły pytania m.in. o jego plany na wakacje, czy plany artystyczne. Jeden z użytkowników zdecydował się zapytać, która z piosenek jego mamy bardziej przypada mu do gustu: „To nie ja”, czy „Dotyk”.

- Ogólnie to chyba kiedyś już mówiłem, ja tak średnio słucham muzyki mojej mamy. Jeśli już miałbym wybrać, to myślę, że „To nie ja”, bo jest to taki bardzo kultowy utwór - mówi nastolatek.

Co więcej, ktoś napisał do syna Górniak, dlaczego decyduje się promować galę Marcina Najmana. Krupa stanął w obronie byłego pięściarza, twierdząc, że jest jego bliskim przyjacielem, co można zauważyć po publikowanych zdjęciach młodzieńca.

Dodał także, że ludzie oceniają go, mimo że w ogóle nie znają. Nazwał Najmana wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym biznesmenem. Twierdzi, że wie, co robi i będzie go wspierać na każdym kroku.

Zobacz zdjęcia:

syn górniak

instagram.com/ak7pl

syn górniak 1

instagram.com/ak7pl

syn górniak 2

instagram.com/ak7pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >