Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny znalazł sprytny sposób na ciekawskich sąsiadów. Zadbał o swoją prywatność

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny od lat cieszy się opinią jednego z popularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Już na samym początku postawił wyraźną granicę między życiem prywatnym a zawodowym i do dziś bacznie jej strzeże. Nikogo nie powinien więc dziwić sposób muzyka na zapewnienie sobie prywatności również we własnym domu.

  • Andrzej Piaseczny oficjalnie ogłosił, że jest gejem

  • Zawodowo spełnia się jako muzyk, prywatnie króluje we własnym ogrodzie

  • "Piasek" znalazł sposób na ciekawskich sąsiadów

Nie tak dawno Andrzej Piaseczny świętował swoje 50. urodziny. Niewiarygodne, jak ogromną część z tego spędził na scenie, ciesząc się przy tym sporą popularnością. Muzyk od lat ciężko pracował nad swoją karierą, a jako jeden z nielicznych w show-biznesie, szerokim łukiem omijał medialne skandale. Naprawdę głośno zrobiło się o nim zaledwie kilka tygodni temu za sprawą bardzo osobistego wyznania.

Coming Out Andrzej Piasecznego

Ciężko zaprzeczyć, że fani od dawna podejrzewali, że Andrzej Piaseczny jest osobą homoseksualną. On sam jednak nigdy nie przyznał tego wprost, a plotki swego czasu rozwiała okładka magazynu Viva!, na której znalazł się "Piasek"... ze swoją ówczesną ukochaną.

Kilka tygodni jednak, przy okazji promocji nowego albumu "50/50", muzyk oficjalnie ogłosił, że jest gejem. Przyznał także, że utwór "Miłość", opowiadający o miłości mężczyzny do mężczyzny, miał pomóc w przekazaniu tej wiadomości.

agnieszka-kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak tańczyła w dzieciństwie. „To jest hit”

CZYTAJ DALEJ

Od tego czasu jednak muzyk znów milczy na temat życia osobistego. Nie dzieli się nim w mediach społecznościowych, a nawet dba o to, by w zaciszu własnego domu mógł cieszyć się spokojem. Znalazł na to genialny sposób.

Niewiarygodne, co znajduje się w ogrodzie "Piaska"

Ostatnio Super Express zdradził kilka szczegółów na temat domu muzyka, który znajduje się w Górach Świętokrzyskich. Różowy budynek zapewne od razu rzuca się w oczy, a fakt, że mieszka tam polski gwiazdor, niewątpliwie przyciąga wielu.

"Piasek" zadbał jednak o swoją prywatność w zaskakujący sposób, nie tylko budując posiadłość z dala od dróg i możliwie jak najdalej od innych domostw.

- Wrażenie robią między innymi tarasy i przestrzeń za domem, gdzie Piasek urządził między innymi ogród warzywny. Rosną tam m.in. buraki, cebula i kapusta, które potem lądują na jego stole - zdradził informator Super Expressu.

To dopiero początek. Odpoczywając od pracy, Piaseczny lubi relaksować się w swoim ogrodzie, gdzie chętnie zaprasza przyjaciół. Nie chciał jednak, by ktokolwiek ich podglądał, dlatego przygotował specjalne miejsce na schadzki.

Z relacji Super Expressu wynika, że obok domu gwiazdora znajduje się... wielki dół, w którym ten zagospodarował przestrzeń na towarzyskie spotkania.

- Piasek przez lata dbał o to, by nikt nie dowiedział się, jak wygląda jego prywatne życie. W tym celu wykopał za domem wielki dół. To tam odbywają się plenerowe imprezki, grille i ogniska, tak by nikt wścibski zza płotu nie był w stanie podejrzeć muzyka i jego znajomych - przekazał Super Express.

Wygląda na to, że muzyk ma wszystko doskonale przemyślane i jak mało kto wie, jak dbać o prywatność swoją i najbliższych.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Wojciechowska i Kossakowski rozstali się. Podróżnik wyprowadził się z domu

  • Mąż Katarzyny Cichopek odważnie ją skomplementował. Aktorka odpowiedziała

  • Syn Anny Dymnej wziął ślub. Artystka nie posiada się ze szczęścia

Źródło: Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >