Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha ostro reaguje na zaczepkę Tomasza Karolaka. Padły niecenzuralne słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.02.2024 12:22

Anna Mucha ostro reaguje na zaczepkę Tomasza Karolaka. Padły niecenzuralne słowa

Anna Mucha i Tomasz Karolak, fot. KAPiF
Anna Mucha i Tomasz Karolak, fot. KAPiF

Anna Mucha już wkrótce będzie miała okazję spotkać się z Tomaszem Karolakiem w jednym programie. Konfrontacja to o tyle ciekawa, że jeszcze niedawno aktor nie żałował gorzkich słów pod adresem swojej koleżanki. Teraz gwiazda “M jak miłość” zdecydowała się nareszcie do nich ustosunkować.

Anna Mucha i Tomasz Karolak w jednym programie

Anna Mucha wraz z Andrzejem Sewerynem i Michałem Szpakiem zostali jurorami nowego programu TVN “Czas na show. Drag me out”, w którym znane postaci polskiego show-biznesu zawalczą o zwycięstwo wcielając się w drag queens.

Na scenie widzowie podziwiać będą mogli występy m.in. Dariusza Zdrójkowskiego, Michała Mikołajczaka, czy Tomasza Karolaka, który był jednym z gości konferencji prasowej show.

Obecna była na niej również Anna Mucha, która udzieliła obszernej wypowiedzi na temat nowego wyzwania portalowi Pudelek. W pewnym momencie została zapytana o aktora, który jeszcze kilka lat temu nie wahał się użyć wobec niej dość brutalnych określeń.

Co stało się z jej włosami? Odważnie nawet jak na Annę Muchę. Żadna z gwiazd by się na to nie zdecydowała Tomasz Karolak w żałobie. Wielka tragedia w rodzinie aktora

Tomasz Karolak skonfrontuje się z Anną Muchą

Anna Mucha przekonywała, że “Czas na show. Drag me out” to coś więcej niż po prostu program rozrywkowy. Występy, które podziwiać będziemy w odcinkach, wymagać będą bardzo wytężonych przygotowań, a ich celem ma być pochwała kobiecości.

Gdyby to był program, który, nie daj Boże, sprowadziłby się do facetów w rajtuzach, to byłaby to nasza porażka i byłoby to przykre. Gdyby to był program, który sprowadza się do tego, że ktoś koślawo chodzi na obcasach, to znaczy, że nie włożył w to odpowiedniego wysiłku, ani odpowiedniego serca i nie ma szacunku do swojej drag mentorki. I to też byłoby bardzo przykre. Gdybym ja chciała zobaczyć faceta w rajtuzach, włączyłabym kabaret. To nie jest program, który będzie tylko i wyłącznie "heheszką" - tłumaczyła w rozmowie z Pudelkiem.

W pewnym momencie redaktor portalu postanowił zapytać gwiazdę o Tomasza Karolaka, który jeszcze osiem lat temu określił aktorkę mianem “amatorki”. Teraz to właśnie Anna Mucha zasiadać będzie w ławie jurorskiej, która będzie oceniać jego występy.

Anna Mucha o Tomaszu Karolaku

Anna Mucha wydawała się być zaskoczona pytaniem o Tomasza Karolaka i przyjęła je przepełniona niemałymi emocjami.

Ja nie wiem, co wy robicie, że wszystko sprowadzacie... Jak ja mówię "celebryta rotacyjny", to pada jego nazwisko, jak mówię "facet w rajtuzach", pada jego nazwisko. Ku**a! Ale sobie zapracował! - śmiała się gwiazda.

Do krytyki ze strony kolegi nie chciała wracać. Orzekła, że Tomasz Karolak ma “do wykonania swoją robotę” i jest bardzo ciekawa, jak poradzi sobie ze swoim zadaniem.

Zobaczymy, czy będzie grał na siebie, czy wymyślił sobie ten program tylko i wyłącznie przez konflikt ze mną... Czy ma do zaproponowania coś więcej jako artysta niż szczekanie pudla. A jeżeli nawet, to psy szczekają, karawana jedzie dalej - zakończyła Anna Mucha.

Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl