Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Karolak w żałobie. Wielka tragedia w rodzinie aktora
Anna Lipska
Anna Lipska 27.12.2023 16:41

Tomasz Karolak w żałobie. Wielka tragedia w rodzinie aktora

Tomasz Karolak w żałobie
Tomasz Karolak w żałobie, fot. Instagram, Kapif

Tomasz Karolak i jego rodzina mierzą się z tragedią. W jego rodzinie wydarzyła się dramatyczna sytuacja. Opowiedział o wszystkim w mediach społecznościowych, a teraz przekazał najtragiczniejsze wieści.

Tragedia w rodzinie Tomasza Karolaka

Jeszcze przed świętami Tomasz Karolak udostępnił poruszającą relację. Okazuje się, że on oraz jego rodzina mierzyli się z dramatyczną sytuacją. Aktor opowiedział o chorobie bliskiej osoby. Z ogromnym trudem powstrzymywał emocje oraz łzy, bo jego bratanica Helenka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. W śpiączce walczyła o życie.

Proszę was tylko o jedno, prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha, taką intencję: „Helenka kochamy cię”. Ja wiem, kochajmy wszystkie dzieci i chore, i zdrowe, ale dzisiaj proszę was, wyślijcie to, pomyślcie „Helenka, Helenka kochamy cię” – zaapelował aktor.

Niestety nie udało jej się wygrać z chorobą. Po świętach Tomasz Karolak poinformował o najgorszym.

Justyna Sieńczyłło opowiedziała o pierwszej Wigilii bez męża. Z kim ją spędziła? To ukłon w stronę Emiliana Kamińskiego Smutne święta Sylwii Peretti. To zdjęcie na zawsze wbije się w pamięć: "Wrzeszczę z niemocy"

Nie żyje Helenka. Tomasz Karolak w żałobie

Po świętach Tomasz Karolak przekazał tragiczne wieści. Niestety Helenka nie pokonała choroby.

Jesteśmy po świętach, które w mojej rodzinie upłynęły pod znakiem zadumy i bólu po utracie ukochanej osoby. Ale chciałem wam podziękować w imieniu mojej rodziny, rodziców Helenki, za to wasze wsparcie, za ogrom miłości, które wysyłaliście. Czuliśmy, że nie jesteśmy sami. Oni czuli, że nie są sami w tym bólu. Chcę wam bardzo jeszcze raz podziękować. Jesteście cudowni. 

Dodał też podziękowanie dla personelu szpitala.

Chcę podziękować szpitalowi, personelowi szpitala na Banacha, który otoczył Helenę niesamowitą opieką. Helena stała się dla nas nauczycielem, stała się naszym aniołem.  Dziękuję wam bardzo i jeszcze raz was po prostu pozdrawiam.

Rodzinie składamy szczere kondolencje. 

Tomasz Karolak w żałobie, fot. Instagram

Tomasz Karolak: rodzina

Tomasz Karolak jest ojcem dwojga dzieci. W 2007 roku parze urodziła się córka Lena, a w 2013 na świat przyszedł syn Leon. Są owocem nieformalnego związku aktora z modelką Violą Kołakowska.

Karolak ma też bliskie relacje ze swoim bratem Piotrem, który także jest związany z branżą filmową, ponieważ pracuje w produkcji. To właśnie jego najbliższych dotknęła największa z możliwych tragedii. Helenka była jego córką.

Tomasz Karolak w żałobie, fot. KAPIF
Tomasz Karolak w żałobie, fot. KAPIF
Tomasz Karolak w żałobie, fot. KAPIF
Tomasz Karolak w żałobie, fot. KAPIF
Tomasz Karolak w żałobie, fot. KAPIF
Tomasz Karolak w żałobie, fot. KAPIF