Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdruzgotany Tomasz Karolak pilnie prosi o pomoc. Chodzi o najbliższą osobę. "Leży w śpiączce, pękł jej tętniak"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.12.2023 18:58

Zdruzgotany Tomasz Karolak pilnie prosi o pomoc. Chodzi o najbliższą osobę. "Leży w śpiączce, pękł jej tętniak"

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak prosi o pomoc, fot. KAPiF; Instagram

Tomasz Karolak niespodziewanie poprosił fanów o pomoc. Łamiącym się głosem powiedział o bliskim sobie dziecku, które nagle trafiło do szpitala. Niespodziewanie pękł tętniak, cała rodzina aktora jest załamana.

Tomasz Karolak: dzieci, rodzina, rodzeństwo

Karolak bardzo rzadko mówi w wywiadach lub mediach społecznościowych o swojej rodzinie. Zazwyczaj skupia się na swoich projektach zawodowych i sukcesach aktorskich. Wiadomo jednak, że jego relacje rodzinne są dość skomplikowane. Rodzice Tomasza byli w PRL-u oficerami Ludowego Wojska Polskiego – służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym.

Z nieformalnego związku z Violettą Kołakowską ma dwójkę dzieci. W 2007 roku parze urodziła się córka Lena, a w 2013 na świat przyszedł syn Leon. Tomasz i Viola wielokrotnie się rozstawali i godzili, a ostatnio ich relacje można nazwać poprawnymi.

Aktor pozostaje w bliskim kontakcie ze swoim bratem Piotrem, pracującym w produkcji filmowej. Według niektórych źródeł to właśnie Piotr Karolak pomógł Tomaszowi w karierze aktorskiej. Teraz cała ich rodzina cierpi. Zupełnie niespodziewanie znalazła się bowiem w szpitalu Helena, szczegóły poniżej.

Tomasz Karolak z córką
Tomasz Karolak z córką Leną, fot. KAPiF
Światowa gwiazda robi zęby w Polsce! Przyszedł z ukochaną – to była Karolaka. Mamy zdjęcia Ilona Ostrowska była zaręczona... z Tomaszem Karolakiem, ich związek rozpadł się z hukiem. "Zastałem innego"

Tomasz Karolak prosi o pomoc dla dziecka ze swojej rodziny

Na Instagramie Karolaka zupełnie niespodziewanie pojawił się dziś gorący apel do fanów. Tomasz, wyraźnie zasmucony, łamiącym się głosem poprosił internautów o wsparcie. W pełnym emocji nagraniu poinformował, że córeczka jego brata Piotra niespodziewanie dla całej rodziny znalazła się w szpitalu.

Helenka Karolak obecnie jest w śpiączce po tym, jak w jej głowie pękł tętniak. Co wiadomo o jej stanie? Aktor poinformował o wszystkim, poniżej szczegóły. Fani nie zostawili go w potrzebie. Ich gest porusza do głębi, mamy zdjęcia.

Tomasz Karolak cierpi, bratanica jest w szpitalu, co się stało?

Kochani, zawsze staram się pomóc, teraz ja proszę was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata, Helenka Karolak, leży w śpiączce, pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy – ogłosił zdruzgotany Tomasz na Instagramie.

Aktor poprosił fanów, by przesyłali jego bratanicy pozytywne myśli i dobrą energię.

Proszę was tylko o jedno, prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha, taką intencję "Helenka kochamy cię". Ja wiem, kochajmy wszystkie dzieci i chore i zdrowe, ale dzisiaj proszę was, wyślijcie to, pomyślcie "Helenka, Helenka kochamy cię" – zaapelował Tomasz.

Później aktor poinformował też, że dziś wieczorem w intencji zdrowia dziewczynki odbędzie się msza. Z wielkim wzruszeniem pokazał też nagranie z Rybnika, na którym widać, jak cały zebrany tłum krzyczy w intencji Helenki.

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak prosi o pomoc dla bratanicy, fot. instagram.com/tomasz_karolak_insta
Tomasz Karolak prosi o pomoc
Tomasz Karolak prosi o pomoc dla bratanicy, fot. instagram.com/tomasz_karolak_insta
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak prosi o pomoc dla bratanicy, fot. instagram.com/tomasz_karolak_insta
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska, fot. KAPiF
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak, fot. KAPiF