Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ilona Ostrowska była zaręczona... z Tomaszem Karolakiem, ich związek rozpadł się z hukiem. "Zastałem innego"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.05.2023 21:19

Ilona Ostrowska była zaręczona... z Tomaszem Karolakiem, ich związek rozpadł się z hukiem. "Zastałem innego"

Ilona Ostrowska
Fot. KAPiF

Ilona Ostrowska obchodzi dziś 49. urodziny. Uwielbiana aktorka ma za sobą bardzo kamienistą ścieżkę, jeżeli chodzi o związki i uczucia. Raz złamała serce, innym razem sama została zraniona. O jej miłości do Tomasza Karolaka pamięta już mało kto.

Obecnie od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku pewnego muzyka. Para doczekała się nawet dziecka. A jak wyglądały jej poprzednie związki? Jej były partner wspomina ją do dzisiaj.

Ilona Ostrowska: związki, uczucia, dzieci

Aktorka jest obecnie szczęśliwie zakochana. Jej relacja z muzykiem i kompozytorem Patrykiem Stawińskim układa się na tyle dobrze, że w 2016 roku para doczekała się nawet narodzin syna Gustawa. W przeszłości jej życie uczuciowe wyglądało zgoła inaczej.

Mniej więcej dwie dekady temu Ilona poznała Tomasza Karolaka. Ich związek był szczęśliwy, ale i pełen przeszkód. Zakończył się też w najbardziej bolesny dla gwiazdora sposób. W 2021 roku aktor opowiedział o wszystkim w wywiadzie.

Patrycja Markowska opublikowała czarno-białe zdjęcie. "Ciężko się pogodzić"

Tomasz Karolak wspomina związek z Iloną Ostrowską

Kiedyś byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została. Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana – wspominał w wywiadzie dla serwisu Dobry Tydzień.

Karolak wyznał, że ich relacja nie przetrwała ze względu na duże odległości: on był aktorem w Krakowie, Ostrowska mieszkała i pracowała we Wrocławiu. Kiedy ją odwiedził, przeżył coś okropnego. 

Zastałem tam mężczyznę, nie silniejszego i większego. Takiego, co był wtedy na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane – wyznał aktor.

Ilona Ostrowska: małżeństwo rozpadło się z hukiem

Nowym ukochanym Ostrowskiej był Jacek Borcuch. Para w 2004 roku wzięła ślub, a sama aktorka przeprowadziła się dla niego z Wrocławia do Warszawy. Dwa lata później urodziła im się córka Miłosława. Niestety, małżeństwo zakończyło się z hukiem, kiedy okazało się, że Borcuch związał się z młodszą o 15 lat Olgą Frycz i odszedł od Ilony.

Później gwiazda serialu „Ranczo” związała się z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim. Jednak i ten związek dobiegł końca, a twórca filmowy miał później spotykać się z Moniką Brodką. Dopiero po tych przeżyciach na jej drodze stanął Patryk Stawiński, z którym jest do dzisiaj.

Zobacz zdjęcia:

Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch w 2008 roku, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch w 2005 roku, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska
Tomasz Karolak w 2007 roku, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska w 2005 roku, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska i Krzysztof Garbaczewski w 2012 roku, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska
Tomasz Karolak, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska
Tomasz Karolak, fot. KAPiF