Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha skompromitowała żonę Wąsika! Wystarczyło jedno zdjęcie! JEDNO!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.01.2024 21:31

Anna Mucha skompromitowała żonę Wąsika! Wystarczyło jedno zdjęcie! JEDNO!

Anna Mucha wbija szpilę żonie Wąsika
Anna Mucha zadrwiła z wyznania Romy Wąsik, fot. KAPiF, TV Republika

W mediach trwa burza w związku z aresztowaniem Kamińskiego i Wąsika. Żony zatrzymanych zabrały głos publicznie. O wypowiedzi jednej z nich jest głośno. Znana aktorka postanowiła odnieść się do jej wyznania. 

Kamiński i Wąsik aresztowani przez policję

We wtorek 9 stycznia 2024 roku po godzinie 19 w mediach wybuchła burza. Mianowicie, w portalu informacyjnych zaczęła krążyć informacja o zatrzymaniu przez funkcjonariuszy policji, polityków PiS.

Byli posłowie Prawa i Sprawiedliwości zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji na terenie Pałacu Prezydenckiego - przekazał na antenie TVN 24 dziennikarz Robert Zieliński.

Partyjni koledzy zatrzymanych polityków dzieli się w mediach kontrowersyjnymi opiniami na temat całego zdarzenia. 

Również żony Kamińskiego i Wąsika zabrały głos publicznie. Pojawiły się w TV Republika i odbyły rozmowę z Danutą Holecką. 

Żona Wąsika zrobiła szybką karierę, a co wiadomo o małżonce Kamińskiego? Rzadko pokazują się razem Kim jest żona Macieja Wąsika? Ekspresowy awans i kontrowersyjna kariera Romy na celowniku mediów

Barbara Kamińska i Roma Wąsik w TV Republika

Kobiety zostały zaproszone do stacji telewizyjnej, by odbyć rozmowę z Danutą Holecką, której wyznały, jak się czują po zaistniałych wydarzeniach.

Ja się czuję, jakbym miała urządzać życie na nowo bez męża. […] Nagle wyrwano mi mojego męża i ja nie wiem, czy mój mąż będzie tam dwa lata. Za to, że ścigał korupcję i jest niewinny. Zakładaliśmy z mężem, że mogą być różne sytuacje. Pomimo tego, że mąż starał się chronić mnie jako żonę, to myślałam, że nie odważą się na coś takiego. Jest posłem. Jeżeli odważyli się podnieść rękę na posła, to jest coś niewyobrażalnego - powiedziała Barbara Kamińska.

Kamińska i Wąsik przyznały, że mogły zobaczyć małżonków w areszcie w środę 10 stycznia, czyli dzień po ich aresztowaniu. Okazało się, że Maciej Wąsik, jak jego kolega również postanowił rozpocząć głodówkę. 

Roma Wąsik ujawniła, że zatrzymanie partnera było dla niej spory zaskoczeniem. 

Nie wierzyłam, że przyjdą. A przyszli, gdy mąż zawoził dzieci do szkoły. Chcieli wejść do domu i zapytać, czy męża nie ma w domu. Zadzwoniłam do mecenasa, który mi to odradził. To było trudne przeżycie, wiedziałam, że coś się stanie" - wyznała Danucie Holeckiej. 

Kobieta przyznała także, jak daje sobie radę z prowadzeniem domu w pojedynkę. 

Myślę, w domu jest za zimno. Powinnam zrobić cieplej, ale jak ja mam to zrobić? To zawsze robił on. Wie pani redaktor, ja dzisiaj jak do niego przyszłam, to się zapytałam, jak mam zwiększyć temperaturę na tym urządzeniu, żeby zrobiło się odrobinę cieplej. Wytłumaczył mi - powiedziała na antenie TV Republika.

Ta część rozmowy jest szeroko komentowana w sieci. Jedna z gwiazd show-biznesu postanowiła odnieść się do wyznania Wąsik. 

Anna Mucha zrobiła przytyk w stronę żóny Wąsika?

Popularna aktorka, znana z takich tytułów jak “M jak miłość” czy “Prosto w serce” chętnie dzieli się z obserwującymi na Instagramie życiem prywatnym. Natomiast  w czwartek 11 stycznia 2024 roku na jej relacji pojawiło się dość nietypowe zdjęcie. Po przyjrzeniu się można dostrzec, co ono przedstawia. Anna Mucha dodała również tekst do fotografii. 

Niezależne kobiety wiedzą, jak używać sprzętów domowych - napisała na InstaStories.

Czy to wyraźna aluzja do wypowiedzi Romy Wąsik w TV Republika? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista.

Anna Mucha wbija szpilę żonie Wąsika, fot. Instagram
Anna Mucha wbija szpilę żonie Wąsika, fot. Instagram
Żony Wąsika i Kamińskiego, fot. EastNews
Barbara Kamińska i Roma Wąsik, fot. East News
Anna Mucha, fot. KAPiF
Anna Mucha, fot. KAPiF
Tagi: Anna Mucha