Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Antek Królikowski potwierdza chorobę. Dlatego opuścił urodziny syna?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.02.2023 19:11

Antek Królikowski potwierdza chorobę. Dlatego opuścił urodziny syna?

Antek Królikowski
Fot. KAPiF; instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski ma ostatnio sporego pecha. Aktor nie tylko mierzy się obecnie z problemami z prawem, ale też z ostrymi opiniami na swój temat. Na dodatek właśnie wyszło na jaw, co mu dolega. Diagnoza może wiele wyjaśniać.

Rok temu syn Pawła Królikowskiego ujawnił, że od kilku lat cierpi na stwardnienie rozsiane. O tym, jak poważna to choroba, mówił w niejednym wywiadzie. Jak przypadłość dopadła go ostatnio? Nie powinien jej lekceważyć.

Dlaczego Antek Królikowski nie zjawił się na urodzinach syna?

Wkrótce po 34. urodzinach Antek został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze stwierdzili w jego organizmie obecność THC. Później Królikowski oświadczył, że substancja była składnikiem lekarstwa, które przepisał mu lekarz. Przyznał też, że został zatrzymany, kiedy jechał do swojego syna Vincenta.

Nie pokazał się jednak na jego urodzinach. Joanna Opozda zdała w mediach społecznościowych szczegółową relację z tego radosnego wydarzenia. Wiele osób zastanawiało się, czemu ojciec nie był na nim obecny. Teraz aktor pokazał wyniki badania, które mogą być odpowiedzią na to pytanie.

Znajomy Mateusza Murańskiego napisał list. Opowiedział, co 29-latek zrobił krótko przed śmiercią

Antek Królikowski jest chory

Vincent, synek Opozdy i Królikowskiego, obchodził swoje 1. urodziny 22 lutego. W tym samym czasie, kiedy Joanna publikowała na Instagramie kadry z przyjęcia dla malucha, Antek także nie próżnował w mediach społecznościowych.

Aktor postanowił w tym czasie pokazać kilka kadrów z filmu „Truman Show”, w tym finałową scenę, w której główny bohater zdaje sobie sprawę, że całe jego życie było iluzją, stworzoną na potrzeby bezlitosnej medialnej rozrywki. Można się domyślać, że była to aluzja do tego, co obecnie dzieje się w jego życiu. Dziś jednak Antoni zdecydował się wytłumaczyć ze swojego stanu zdrowia. Cierpi na poważną chorobę.

Antoni Królikowski zachorował na COVID-19

Na Instagramie Królikowskiego pojawiło się dziś bardzo smutne zdjęcie. Widzimy na nim Antka z wymizerowaną, bladą twarzą, trzymającego w dłoni pozytywny test na COVID-19. Na fotce znalazł się też napis „kwarantannę czas zacząć” oraz dopisek „Niestety już od kilku dni COVID. Sorry, że taki nieuczesany”.

Warto dodać, że w przypadku stwardnienia rozsianego każdą chorobę należy traktować bardzo poważnie, ponieważ jej konsekwencje dla organizmu mogą być bardzo destrukcyjne. Nie dziwi też, że aktor zrezygnował z pojawiania się na wydarzeniach, gdzie będzie dużo ludzi i roczne dziecko.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski

Antek Królikowski
Antek Królikowski, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.