Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Antoni Królikowski zabrał ukochaną Izabelę na premierę. Zadebiutowała w skromnej stylizacji
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.11.2022 10:08

Antoni Królikowski zabrał ukochaną Izabelę na premierę. Zadebiutowała w skromnej stylizacji

Antek Królikowski z partnerką
fot. KAPiF

Antoni Królikowski pojawił się na uroczystej premierze sztuki o tytule "Ślub doskonały". Aktorowi towarzyszyła jego ukochana Izabela, która po raz pierwszy wzięła udział w medialnym wydarzeniu u boku partnera. Tego wieczoru kobieta zaprezentowała się w skromnej stylizacji w stonowanych kolorach.

Partnerka Antoniego Królikowskiego ma za sobą debiut na medialnym wydarzeniu. W ostatnich miesiącach aktor unikał rozgłosu i ograniczył swoją aktywność w sieci, jednak ostatecznie powrócił i to ze zdwojoną siłą.

Antoni Królikowski z partnerką na premierze sztuki. Jak wyglądała Izabela?

Antek jest jednym z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju, który może poszczycić się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz fanów. Uwagę zwracają nie tylko kolejne osiągnięcia zawodowe, ale także burzliwe życie prywatne.

Antoni Królikowski ma za sobą kilka publicznych związków i rozstań, które odbiły się szerokim echem. Wyjątkowo głośno było o małżeństwie z Joanną Opozdą, z którą rozstał się tuż przed narodzinami dziecka. Aktor zdecydował się zostawić ciężarną żonę, aby związać się z Izabelą, której prywatności chronił aż do piątkowej premiery.

Aktor wybrał się na uroczyste wydarzenie razem ze swoją ukochaną. Mimo że Antek pozował na ściance sam, fotoreporterom udało się uchwycić jego ukochaną, która na premierze sztuki zaprezentowała się w skromnej stylizacji o stonowanych kolorach. Postawiła na wzorzystą sukienkę przed kolano oraz wysokie kozaki na płaskiej podeszwie.

Związek Antoniego Królikowskiego i Izabeli

Antoni Królikowski od miesięcy tworzy szczęśliwy związek z Izabelą. Wielokrotnie wypowiadał się o swojej partnerce w samych superlatywach i nie szczędził kobiecie komplementów. Podkreślał również, że Izabela nie jest osobą publiczną i stroni od błysku fleszy. Wspólnie zadecydowali, że chcą, aby tak pozostało.

Para podjęła decyzję o wspólnym życiu niedługo przed narodzinami syna Antka i Joanny - Vincenta. Chłopiec przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. W kuluarach o związku Antka i Izabeli mówiło się już dawno. Mimo zawartego związku małżeńskiego aktor postanowił dać sobie kolejną szansę i od kilku miesięcy jest partnerem 25-letniej Izabeli.

Wybranka Antka z zawodu podobno jest prawniczką. Spore kontrowersje wzbudził również fakt, że kobieta była sąsiadką Joanny Opozdy. Jak pokazał czas, związek aktora z Izabelą trwa dłużej niż jego małżeństwo z Asią. Oficjalnie para nie jest razem od wielu miesięcy, jednak do rozwodu wciąż nie doszło.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski z partnerką
Antek Królikowski z partnerką, premiera sztuki "Ślub doskonały", fot. KAPiF
Antek Królikowski z partnerką
Antek Królikowski z partnerką, premiera sztuki "Ślub doskonały", fot. KAPiF
Antek Królikowski z partnerką
Antek Królikowski z partnerką, premiera sztuki "Ślub doskonały", fot. KAPiF
Antek Królikowski
Antek Królikowski, premiera sztuki "Ślub doskonały", fot. KAPiF
Antoni Królikowski
Antek Królikowski, premiera sztuki "Ślub doskonały", fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].