Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bardzo złe wieści o Janoszek. Ze szpitalnego łóżka pisze o raku. Pokazała też kartę informacyjną
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.04.2024 20:00

Bardzo złe wieści o Janoszek. Ze szpitalnego łóżka pisze o raku. Pokazała też kartę informacyjną

Natalia Janoszek jest w szpitalu,
fot. East News/Instagram

Natalia Janoszek właśnie opublikowała dramatyczne zdjęcia. Gwiazda jest właśnie w szpitalu i rozpisała się o raku. Udostępniła też kartę informacyjną. 

Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek jest osobą, która zdobyła popularność w branży rozrywkowej kilka lat temu. Stała się rozpoznawalna jako Polka, która odnosi sukces w Bollywood. Pojawiała się na okładkach popularnych magazynów w Polsce, a wiele mówiono o jej relacji z bogatym Grekiem. Krzysztof Stanowski, prowadzący program "Kanał Sportowy", oskarżył Janoszek o kłamstwa.

Twierdziła ona, że zagrała wiele ról w Bollywood i jest tam bardzo znana. Jednakże dziennikarz odkrył, że Janoszek wystąpiła tylko w dwóch mniej znanych filmach.

Teraz jednak okazuje się, że gwiazda znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Pokazała zdjęcia ze szpitala. 

Natalia Janoszek zafundowała traumę własnym rodzicom. Afera ze Stanowskim to przy tym nic Natalia Janoszek wróciła do USA i znowu robi furorę. Pojawiła się na Złotych Globach?

Natalia Janoszek trafiła do szpitala

Natalia Janoszek przeszła operację, co potwierdziła jej koleżanka z programu "Królowa przetrwania", Edyta Folwarska. Znana influencerka, występująca m.in. w programach "Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo", opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym znajdowała się książka autorstwa wspomnianej pisarki. Edyta zna przyczynę, dla której Janoszek znalazła się pod opieką lekarzy.

Natalka jest operowana. Stories wrzuciła na 10 minut przed operacją i nawet nie wiedziałam, że czytała wtedy moją książkę. […] Czekamy, aż Natalia się wybudzi po zabiegu, ale to pewnie jeszcze ze dwie, trzy godziny - przekazała Edyta Folwarska portalowi Jastrząb Post.

Później sama zainteresowana, Natalia Janoszek, zabrała głos w sprawie. Nadal przebywała w szpitalu i podzieliła się swoimi myślami podczas publikacji zdjęcia przed operacją. W swoim wpisie wspomniała także o "prześladowcy".

W ostatnim roku przeszłam tak wiele, że jeśli to, co udostępnię, sprawi, że chociaż jedna z was zrobi badania, lub profilaktycznie się zaszczepi, to było warto – powiedziała.

Prosiła też ludzi, o to, żeby zaczęli regularnie się badać. 

Natalia Janoszek apeluje o monitorowanie zdrowia

Na kolejnych postach na Instagramie można było dostrzec, że Natalia Janoszek udostępniła kartę informacyjną z 2018 roku w odpowiedzi na krytykę dotyczącą jej problemów zdrowotnych. Przekazała to zdjęcie dla osoby, która wyraziła wątpliwość co do jej dolegliwości związanych z zatorem płucnym, a wszyscy wiedzą, o jakim hejterze mówi gwiazda. Potwierdziła autentyczność dokumentu, co udowodniło powagę jej stanu zdrowia.

Ponadto Janoszek zamieściła trzy grafiki na swoim profilu ostrzegające przed rakiem szyjki macicy. Znajdowały się na nich istotne informacje i statystyki dotyczące tej choroby nowotworowej. 

Warto zaznaczyć, że portal "Plotek" próbował skonsultować ten temat bezpośrednio z Janoszek, jednak na razie nie otrzymał odpowiedzi, co mogłoby wyjaśnić przekaz zawarty na zdjęciach i grafikach poza standardowym monitorowaniem zdrowia.

Natalia Janoszek w szpitalu, fot. Instagram
Natalia Janoszek w szpitalu, fot. Instagram
Natalia Janoszek w szpitalu, fot. Instagram
Natalia Janoszek w szpitalu, fot. Instagram