Swiatgwiazd.pl
Prowadząca "Magii nagości" to gwiazda serialu "Ranczo"

Kadr z serialu "Ranczo"; screen youtube.com/ Kazimierz Lux

Beata Olga Kowalska prowadzącą "Magii nagości". "Na początku trochę się wahałam"

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Program "Magia nagości" już niebawem pojawi się na antenie Zoom TV. Wiadomo już, kto wystąpi w roli prowadzącego formatu. Okazuje się, że propozycję otrzymała aktorka znana z hitowego "Rancza". Gwiazda serialu wyjawiła, co ostatecz

  • Show „Magia nagości” startuje już za dwa tygodnie

  • Prowadzącą programu została aktorka znana z serialu „Ranczo”

  • Gwiazda ma za sobą pierwsze nagrania do show

Program „Magia nagości” zadebiutuje na antenie Zoom TV w piątek 14 maja. Format jest oparty na brytyjskiej produkcji „Naked Attraction”; w ostatnim czasie zaadaptowały ją już stacje z takich krajów jak Rosja, Portugalia czy Finlandia. Uczestnicy show będą wybierali kandydatów na randkę wyłącznie na podstawie wyglądu ich nagich ciał, bez możliwości wcześniejszego przeprowadzenia rozmowy.

Gwiazda „Rancza” poprowadzi program „Magia nagości”

14 maja o godzinie 23:00 w roli prowadzącej show „Magia nagości” zadebiutuje gwiazda serialu „Ranczo”, Beata Olga Kowalska. Na potrzeby serialu aktorka wcielała się w postać doktorowej.

Z uwagi na dotychczasowy zawodowy dorobek Beaty Olgi Kowalskiej prowadzenie programu „Magia nagości” to dość niespodziewany wybór. Aktorka słynie bowiem z występów na deskach teatrów (Teatr Muzyczny „Roma”, Teatr Muzyczny w Gdyni czy łódzki Teatr Powszechny) oraz ról dubbingowych i epizodycznych w telewizji.

O tym, że to właśnie Beata Olga Kowalska będzie przewodziła show „Magia nagości”, dowiedzieliśmy się w kwietniu tego roku. Podczas jednego z wywiadów aktorka przyznała, że przed podjęciem ostatecznej decyzji mierzyła się z licznymi wątpliwościami. Beata Olga Kowalska zdaje sobie sprawę z tego, że wielu odbiorców uznaje format za kontrowersyjny.

Ostatecznie zaważyła chęć zdobycia nowych doświadczeń. Beata Olga Kowalska była również ciekawa samego formatu. Mimo to wciąż uznaje ten zawodowy krok za nieco szalony.

- Na początku trochę się wahałam. W końcu "Magia nagości" to jeden z najodważniejszych programów w historii telewizji, a ja jestem aktorką teatralną. Program znałam. Nie jest dla mnie obrazoburczy, ale... Zwyciężyła ciekawość, chęć sprawdzenia się w nowej roli, potrzeba zrobienia czegoś innego, a nawet szalonego - wyznała aktorka.

Beata Olga Kowalska wyjawiła już, czego będą mogli spodziewać się po niej uczestnicy „Magii nagości”. Aktorka pragnie okazać bohaterom show zrozumienie, postara się ulżyć im w stresujących chwilach. Gwiazda „Rancza”, jak mówi, rozumie bowiem, że udział w „Magii nagości” wymaga od nich nie lada odwagi.

Pierwsze koty za płoty

Obecnie Beata Olga Kowalska ma za sobą już pierwsze nagrania do „Magii nagości”. Tym samym aktorka miała okazję zauważyć, iż osoby zgłaszające się do programu, podobnie jak ich podejście i zamiary, znacznie się od siebie różnią. Podczas gdy jedni są zestresowani nową sytuacją, drudzy chcą po prostu świetnie się bawić podczas nagrań.

- Uczestnicy reprezentują cały przekrój polskiego społeczeństwa. Różnią się od siebie i są w tej różnorodności piękni. Jedni byli skupieni albo zestresowani, inni rozluźnieni i cieszący się chwilą - relacjonuje gwiazda „Rancza”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda wyznała, dlaczego nie sypia z mężem

  • W wyjątkowy sposób upamiętniono Krzysztofa Krawczyka

  • Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła operację, pokazała relację z pobytu w szpitalu

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >