Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Burza pod postem księżniczki Eugenii. Bratanica króla Karola III mocno podpadła fanom rodziny królewskiej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.03.2024 13:33

Burza pod postem księżniczki Eugenii. Bratanica króla Karola III mocno podpadła fanom rodziny królewskiej

księżniczka Eugenia, fot. Instagram
Księżniczka Eugenia/Kate i William, fot. Instagram

Księżniczka Eugenia znalazła się na cenzurowanym wśród fanów rodziny królewskiej. Wkrótce po ogłoszeniu choroby księżnej Kate zamieściła w sieci zaskakujący wpis, który rozwścieczył internautów.

Księżna Kate choruje na nowotwór

W styczniu Kate Middleton przeszła operację jamy brzusznej. W komunikacie wydanym przez przedstawicieli rodziny królewskiej poinformowano, że w związku z rekonwalescencją, księżna odwołała wszelkie wystąpienia publiczne aż do Wielkanocy.

Jej absencja nie dawała jednak mediom spokoju, a wielbiciele rodziny królewskiej zastanawiali się, czy nieobecność monarchini nie jest aby przykrywką związaną z kolejnym skandalem. W sieci zaroiło się od teorii spiskowych.

Niespodziewanie, w piątek zamieszanie postanowiła przerwać sama zainteresowana. W mediach społecznościowych małżonki księcia Williama pojawiło się nagranie, na którym wyjaśniła, że stwierdzono u niej nowotwór.

To z nim księżna Kate spotkała się na dzień przed publicznym ogłoszeniem choroby. "Zawsze mieli bardzo dobre relacje" Tak książę Harry i Meghan Markle dowiedzieli się o chorobie księżnej Kate. "To pokazuje, jak ogromny konflikt jest między braćmi"

Rodzina królewska wspiera Kate Middleton?

Księżna Kate wyznała, że jest na pierwszym etapie chemioterapii, a sama wiadomość o nowotworze okazała się szokująca zarówno dla niej jak i jej bliskich. Zastrzegła, że ma jednak wsparcie ukochanego męża i najbliższych.

Wyraz wsparcia popłynęły z całego świata. Dobre życzenia w kierunku bratowej wysłał nawet książę Harry, który od jakiegoś czasu pozostaje w trudnych relacjach z rodziną królewską.

Tymczasem, w dwa dni po ogłoszeniu Kate Middleton, w mediach społecznościowych księżniczki Eugenii, bratanicy Karola III pojawił się zaskakujący post, który wywołał burzę wśród internautów.

Księżniczka Eugenia szokuje

23 marca księżniczka Eugenia, nazywana swego czasu przez media “ulubioną kuzynką księcia Harry'ego”, obchodziła swoje 34. urodziny. Dzień później opublikowała na swoim Instagramie post ze zdjęciem jednego ze swoich synów, dodając komentarz, że jej dzieci są dla niej najlepszym prezentem.

Internauci zauważyli, że monarchini w żaden sposób nie odniosła się publicznie do kwestii choroby księżnej Kate. 

Ani słowa o księżnej Kate… - zwróciła uwagę jedna z internautek.

Co więcej, Eugenia przedłożyła celebrację swoich urodzin nad trudną sytuację, z jaką mierzy się obecnie rodzina królewska. Wielbiciele “royalsów” nie kryją żalu.

Jest nagranie, na którym wydaje się być niemiła dla Katarzyny podczas świąt Bożego Narodzenia… To rozczarowujące. Myślałam, że jest lepsza… - napisała jedna z nich pod postem księżniczki Eugenii.

Burza w szklance wody czy faktycznie coś jest na rzeczy?

księżniczka Eugenia
Księżniczka Eugenia, fot. instagram.com/princesseugenie
księżniczka Eugenia
Księżniczka Eugenia, fot. instagram.com/princesseugenie
księżniczka Eugenia
Księżniczka Eugenia z matką, Sarą Ferguson, fot. instagram.com/princesseugenie