Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była żona Żyły zniknęła z mediów po serii afer. On układa życie u boku młodej ślicznotki. Co u Justyny?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.12.2023 16:08

Była żona Żyły zniknęła z mediów po serii afer. On układa życie u boku młodej ślicznotki. Co u Justyny?

Justyna Żyła
Co robi teraz Justyna Żyła?, fot. East News; Instagram

Justyna Żyła przez kilka lat była w centrum kolejnych afer i skandali. Po rozstaniu z Piotrem Żyłą zyskała ogromną popularność. Co robi teraz? Zajęła się czymś zupełnie innym, niż wcześniej.

Justyna Żyła i Piotr Żyła: rozwód, afery, skandale

Justyna Lazar, kuzynka Adama Małysza, poślubiła Piotra Żyłę w 2006 roku. Już w 2007 doczekali się narodzin syna Jakuba. Pięć lat później na świat przyszła córka Karolina. W 2018 stało się jednak jasne, że ich miłość dobiegła końca. Żona skoczka zbulwersowała opinię publiczną serią wpisów, w których oskarżała męża o zdradę.

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę – pisała na Instagramie.

18 września 2018 odbyła się ich pierwsza sprawa rozwodowa. Justyna ogłosiła wtedy w sieci, że jest to „Jeden z gorszych dni w życiu”. W listopadzie para otrzymała rozwód za porozumieniem stron. Piotr oddał byłej żonie i dzieciom dom w Wiśle, w którym mieszkają do dzisiaj.

Rozwód nie zakończył jednak ich konfliktu. W mediach toczyły się wojenki zaskakujące nawet te osoby, dla których kryzysy w show-biznesie to codzienność. Poniżej przypominamy najgłośniejsze afery z Justyną Lazar.

Koniec sielanki w związku Piotra Żyły i jego młodszej ukochanej. Skoczek przekazał ważną wiadomość Piotr Żyła i jego ukochana Marcelina Ziętek na zdjęciach z wesela. Tak wygląda prawdziwa miłość

Co robiła Justyna Żyła po rozwodzie?

Justyna jeszcze w 2018 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej magazynu „Playboy”. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie jedno ze zdjęć, jakie udostępniła w sieci z podpisem „Góralu, czy ci nie żal?”. W wywiadzie jednoznacznie też ogłosiła, że chce, żeby Piotr Żyła zobaczył, co stracił.

W międzyczasie Piotr związał się Marceliną Ziętek, początkującą aktorką, znaną z paradokumentów „19+” i „Szkoła”. Młodsza od Żyły o 11 lat brunetka zawróciła mu w głowie. Niestety na początku Justyna wdała się z nią w spór, który zakończył się w sądzie. Wymiar sprawiedliwości nałożył na Lazar grzywnę, którą finalnie zapłacił Piotr.

W ostatnich latach relacje Piotra i Justyny uległy na szczęście poprawie. Konflikty w sieci dobiegły końca, a ona zajęła się własną karierą. Ostatnio nie ukrywa, że znowu jest szczęśliwie zakochana. Co robi teraz była partnerka Żyły? Poniżej szczegóły.

Co dzieje się teraz z Justyną Żyłą?

Justyna Żyła umiejętnie wykorzystała chwilę sławy, którą przyniósł jej konflikt z byłym mężem. Lazar zaczęła pojawiać się w telewizji. Wystąpiła między innymi w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Tomasz Barański. W 2019 została prowadzącą programu na kanale Active Family „Pierzemy brudy do czysta”, który, o ironio, pomagał godzić się skłóconym uczestnikom. 

Została też blogerką kulinarną. Założyła autorski projekt „UwaŻyła”, gdzie dzieliła się przepisami kulinarnymi. Wydała też e-booka „Góralskie przysmaki i ciekawostki”. Pracuje też w cukierni swojej mamy, która znajduje się w centrum Wisły.

W 2021 pojawiła się na weselu Karoliny Małysz z nowym partnerem. Do dziś nie pokazała jego twarzy ani nie ujawniła, kim jest, jednak nie ukrywa, że ich związek jest szczęśliwy i pełen miłości.

Piotr Żyła i Justyna Żyła z dziećmi
Piotr Żyła i Justyna Żyła z dziećmi w 2014, fot. KAPiF
Justyna Żyła, Taniec z gwiazdami
Justyna Żyła w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. instagram.com/marceepan
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. instagram.com/marceepan
Justyna Żyła
Justyna Żyła z bukietem kwiatów od ukochanego, fot. instagram.com/justynazyla