Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chcą się pozbyć Szczęsnego z drużyny, a tymczasem utarł im nosa
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.06.2024 18:41

Chcą się pozbyć Szczęsnego z drużyny, a tymczasem utarł im nosa

Marina i Wojciech Szczęsny
fot. Instagram

Wojciech Szczęsny zagra na Euro 2024. Okazuje się, że niektórzy chcieli się go pozbyć. On jednak planuje coś, co sprawi, że wszystkim opadną szczęki. Wspiera go w tym Marina. 

Wideo z Wojciechem Szczęsnym hitem sieci

Już w piątek 14 czerwca Euro 2024 rozpocznie się w Niemczech. Polska rozegra swój pierwszy mecz w niedzielę przeciwko Holandii. Reprezentanci Polski dotarli już do Hanoweru, gdzie mają swój hotel i miejsce treningowe, i zostali serdecznie powitani przez swoich fanów. 

 Podczas jednego z tych spotkań Wojciech Szczęsny zgodził się pochwycić jednego z małych kibiców i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Później oddał małego Marcela jego mamie. Cała sytuacja została sfilmowana i opublikowana w internecie. Internauci są pod ogromnym wrażeniem tego gestu bramkarza i uważają go nie tylko za utalentowanego sportowca, ale także za wspaniałego człowieka.  

  • Zawsze budził sympatię… Zwyczajny facet.
  • Wojtek Szczęsny, to jest szef.
  • Ale to jest spoko gość.
  • Pięknie, o to chodzi.
  • Brawo, tak to powinno wyglądać - brzmią komentarze użytkowników internetowych. 

 

Marina niechcący ujawniła płeć drugiego dziecka? Fani znaleźli dowody "Wojciech Szczęsny przeszedł operację". Jest oficjalny komunikat. Marina pokazała zdjęcia męża

Juventus Turyn chciał pozbyć się Wojciecha Szczęsnego

W Juventusie zapowiadają się spore zmiany podczas letniej przerwy. Thiago Motta ma objąć funkcję trenera zespołu, a włoscy dziennikarze niespodziewanie donoszą, że Wojciech Szczęsny może pożegnać się z klubem z Turynu. Choć polski bramkarz ma kontrakt z Bianconerimi do czerwca 2025 roku, dyrektor sportowy Cristiano Giuntoli nie ukrywa, że klub planuje sprzedać Szczęsnego. Jego wysokie wynagrodzenie, wynoszące około 6,5 miliona euro za sezon, stanowi znaczące obciążenie finansowe dla klubu.  

Dodatkowo Giuntoli już znalazł potencjalnego zastępcę dla Szczęsnego. Według informacji serwisu Calciomercato.com, Juventus jest bliski podpisania umowy z Michele Di Gregorio. Transfer 26-letniego bramkarza, wychowanka Interu i obecnego zawodnika Monzy, ma kosztować około 20 milionów euro.

Zainteresowanie polskim bramkarzem wyraził jeden z klubów z Arabii Saudyjskiej, jednak władze Juventusu czekają na konkretną ofertę. Problem w tym, że Szczęsny nie zamierza opuszczać Turynu. 34-letni bramkarz chce pozostać w klubie do końca kontraktu, a według serwisu Calciomercato.com, wyraził nawet chęć zakończenia kariery na Allianz Stadium.

Teraz jednak zapowiada się, że Wojciech Szczęsny zrobi wielki projekt. O jego nazwisku znowu usłyszą wszyscy.

Wojciech Szczęsny z nowym projektem

Na początku 2023 roku na platformie Amazon Prime Video pojawił się głośny debiut - dokument "Lewandowski – Nieznany". Film ten skupiał się na postaci Roberta Lewandowskiego. W pierwszych miesiącach tego roku premierę miał kolejny dokument o polskim piłkarzu, tym razem poświęcony Kubie Błaszczykowskiemu, zatytułowany "Kuba".  

Amazon nie spoczywa na laurach i obecnie pracuje nad trzecim filmem dokumentalnym o polskim piłkarzu. Głównym bohaterem tej produkcji będzie Wojciech Szczęsny. Twórcy są na wczesnym etapie prac nad filmem, a jego premiera planowana jest na około 2025 rok. Oczekiwany przez fanów futbolu dokument będzie dostępny wyłącznie na Prime Video.

Dlaczego zdecydowałem się na ten film? Bo mam nadzieję, że w tej formie uda mi się powiedzieć całą prawdę o sobie w taki sposób, żeby nie krzywdzić innych ludzi. Film, w przeciwieństwie do książki, daje możliwość pokazania prawdziwych, ludzkich emocji. Ja mogę mieć opinie, które są dla niektórych – nazwijmy je – kontrowersyjne, ale też każdy, kto odgrywa w moim życiu jakąś rolę, będzie miał szansę stanąć przed kamerą, wypowiedzieć się i pokazać swoją perspektywę – powiedział Wojciech Szczęsny, cytowany za Przegląd Sportowy Onet.

Wcześniejsze dokumenty o Robercie Lewandowskim i Kubie Błaszczykowskim pokazały, że Prime Video bardzo szczegółowo bada nie tylko sportowe osiągnięcia swoich bohaterów, ale także ich dzieciństwo i młodość. W przypadku Wojciecha Szczęsnego może to być szczególnie interesujące, ponieważ pochodzi z piłkarskiej rodziny. Jego ojciec, Maciej Szczęsny, również był piłkarzem i miał na swoim koncie siedem występów w reprezentacji Polski. 

 

Marina i Wojciech Szczęsny, fot. Instagram
Marina i Wojciech Szczęsny, fot. Instagram
Marina i Wojciech Szczęsny, fot. Instagram
Marina i Wojciech Szczęsny, fot. Instagram