Swiatgwiazd.pl
Steffen Möller

facebook.com/steffenPL

Co dziś słychać u Steffena Möllera? Ma poważne problemy

5 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Gwiazdor programu „Europa da się lubić”, Steffen Möller zmaga się z poważnymi problemami. Pandemia koronawirusa bardzo ograniczyła jego życie zawodowe, przez co spadły jego dochody. Na dodatek tygodnik „Rewia” podał informację, że stan zdrowia jego matki znacznie się pogorszył, przez co musiał wrócić do Niemiec, by się nią zaopiekować.

  • Steffen Möller zmaga się z poważnymi problemami

  • Wg tygodnika „Rewia” stan zdrowia jego matki znacznie się pogorszył

  • Obecnie aktor przebywa w Niemczech, gdzie opiekuje się schorowaną mamą

Jeszcze kilkanaście lat temu Steffen Möller był jednym z najpopularniejszych Niemców, na co dzień przebywających na terenie Polski. Chociaż dziś nie jest o nim tak głośno, jak przed laty, to nie zaprzestał aktywności zawodowej, która przez koronawirusa niestety została mocno ograniczona.

Steffen Möller pomaga chorej matce

Niemiecki aktor, pisarz i kabareciarz wsławił się dzięki występom w popularnym show, prowadzonym przez Monikę Richardson pt. „Europa da się lubić”, ale także, jak wielu telewidzów pamięta w jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej, czyli „M jak miłość”.

Ostatnie tygodnie nie są najlepszymi w życiu sympatycznego obywatela naszych sąsiadów. Jak podaje tygodnik „Rewia” stan zdrowia jego mamy zdecydowanie się pogorszył, przez co musiał opuścić Polskę i wrócić do Niemiec. W rozmowie z magazynem stwierdził, że konieczna jest nieustanna opieka nad nią, a sytuacja, w jakiej się znalazł, zmusiła go do rozważań sprzedaży swojego, warszawskiego mieszkania.

Agnieszka Dygant selfie

Agnieszka Dygant wypoczywa na Mazurach. Nagle dowiedziała się o chorobie

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Na szczęście istnieje cudowne, moje ulubione polskie słowo „trudno”, które pozwala wytrzymać tę sytuację  - powiedział Steffen Möller.

Koronawirus ograniczył dochody Steffena Möllera

Kilka tygodni temu niemiecki aktor był gościem programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedział o swojej pracy podczas pandemii koronawirusa. Niestety okazuje się, że podobnie jak w przypadku większości artystów, jego dochody zostały zdecydowanie ograniczone.

Jak twierdzi, od marca dał zaledwie jeden występ, co zważywszy na obecną sytuację, i konieczność opieki nad swoją chorą matką jest zdecydowanie za małym źródłem zarobku. Nie zmienia to faktu, że nie ma zamiaru siedzieć z założonymi rękami i czekać na zbawienie.

Bezustannie nagrywa podcasty, które skierowane są do polskiej publiczności, oraz wyczekuje swojego powrotu na scenę. W jego planach są trasa koncertowa i cały program spotkań, które odbędą się w każdej części naszego kraju.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >