Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Dawid Kwiatkowski zabrał głos po jubileuszu, na tę deklarację czekali wszyscy fani. "To dopiero początek"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2023 16:21

Dawid Kwiatkowski zabrał głos po jubileuszu, na tę deklarację czekali wszyscy fani. "To dopiero początek"

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPiF

Dla Dawida Kwiatkowskiego występ podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 miał szczególnie ważne znaczenie. To podczas piątkowego koncertu świętował jubileusz 10 lat na scenie. Teraz zapowiedział, co zamierza z dalszą karierą. Fani mogą być zaskoczeni decyzją gwiazdora.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać dokonań młodego wokalisty. Oprócz licznych hitów, koncertów po całym kraju ma za sobą także karierę telewizyjną. Teraz chce skupić się przede wszystkim na muzyce. Zdradził swoje plany.

Dawid Kwiatkowski wspomniał początki w Operze Leśnej

Muzyk po emocjonującym występie zabrał głos w mediach społecznościowych. Choć podczas dekady kariery miał szansę występować w przeróżnych miejscach, to właśnie do Sopotu ma ogromny sentyment. Przed internautami otworzył się na temat jednego z pierwszych koncertów. Było bardzo wzruszająco.

Opera Leśna na pół godziny stała się dla mnie niebem. […] Po wszystkim wbiegłem do garderoby i w objęciach brata padłem na ziemie, a łzy leciały jak szalone. Usłyszałem od niego wtedy „wiem, wszystko wiem, teraz płacz”. Już nie płaczę, ale co chwilę się wzruszam, gdy przypomnę sobie jakim zaufaniem ze strony wielu ludzi zostałem obdarzony — przyznał Dawid Kwiatkowski.

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez

Jubileuszowy koncert przyniósł wiele wzruszeń

Dawid Kwiatkowski podczas piątkowego występu dał prawdziwy popis swoich umiejętności. Nie obyło się bez niespodzianek. Na scenie towarzyszył mu starszy brat, a w pewnym momencie piosenkarz sam wyszedł do fanów.

To ich wsparcie przez lata pomagało mu w rozwoju kariery. W poście podziękował im za wsparcie.

Ilość wysłanych w moją stronę dobrych, wspaniałych, wyjątkowych słów po naszym Jubileuszu przerosła moją głowę — wyznał.

Co teraz z karierą Dawida Kwiakowskiego?

Okazuje się, że pierwsza dekada kariery muzyka jest jedynie jego początkiem. Niedawno gwiazdor poinformował o zakończeniu współpracy z programem "The Voice Kids", więc ma teraz sporo czasu na realizowanie innych projektów.

Najlepsze jest to, że mam dla Was tyle dobrej muzyki, tyle zaskakujących dźwięków, tyle nieoczywistych projektów… guuuuys, to dopiero początek! — zapowiedział Dawid Kwiatkowski.

Zobacz zdjęcia:

Dawid Kwiatkowski (25).jpg
fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski (26).jpg
fot. KAPiF