Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dla Roksany Węgiel to koniec matur. Znamy wyniki z ostatniego egzaminu młodej gwiazdy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.05.2023 17:40

Dla Roksany Węgiel to koniec matur. Znamy wyniki z ostatniego egzaminu młodej gwiazdy

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Roksana Węgiel właśnie przekazała radosne wieści. Młoda piosenkarka ma za sobą ostatni egzamin maturalny i w końcu może cieszyć się wolnością. Przy okazji zdradziła, jak jej poszło.

Gwiazda zamieściła zdjęcie po zakończonym egzaminie ustnym z języka polskiego. Artystka poradziła sobie naprawdę śpiewająco. Przy okazji wbiła również szpilkę krytykującej ją wcześniej Irenie Kamińskiej.

Roksana Węgiel napisała ostatni egzamin maturalny

Ten rok był naprawdę ciężki dla 18-letniej wokalistki. Kilka miesięcy temu gwiazda wydała swoją najnowszą płytę, nad którą spędziła wiele godzin w studiu. Tam też poznała swojego ukochanego Kevina, który szybko stał się przedmiotem zainteresowania mediów, a Roksana Węgiel musiała odpowiadać na krytyczne komentarze dotyczące ich różnicy wieku.

Do tego wszystkiego dochodzi matura, do której w tym roku podeszła 18-latka. Artystka na bieżąco opowiadała o swoich postępach w nauce i zdawaniu egzaminu dojrzałości. Teraz wyznała, że ma już za sobą ostatni z egzaminów.

To nie wesele, to komunia w rodzinie Qczaja. Pełno atrakcji i wielki rozmach

Roksana Węgiel pochwaliła się wynikiem matury

Gwiazda podeszła dziś do ostatniego egzaminu maturalnego. Swoją przygodę z egzaminem dojrzałości zakończyła ustnym z języka polskiego. Zaraz po wyjściu ze szkoły pochwaliła się okazjonalną fotografią.

Na zdjęciu widzimy, że Roksana Węgiel jest naprawdę zadowolona ze swojego wyniku i z tego, że w końcu może odetchnąć z ulgą i odpocząć po trudach zdawania matury. Jak poinformowała na swoim Instagramie - za ustny egzamin z języka polskiego otrzymała 90%.
 

-Koniec matur! Ustny polski zdany na 90 proc. - napisała wokalistka w social mediach.

Roksana Węgiel wbiła szpileczkę Irenie Kamińskiej

Jednocześnie nastolatka pochwaliła się swoją maturalną stylizacją. Na zdjęciu widzimy, że Roksana Węgiel na egzamin ustny z języka polskiego ubrała elegancką białą koszulę, na którą założyła czarną kamizelkę.

Gwiazda nie przepuściła takiej okazji i postanowiła wbić szpileczkę Irenie Kamińskiej, która poprzednim razem mocno skrytykowała stylizację, jaką maturzystka założyła w pierwszy dzień egzaminów.

-Jak widać, mój dzisiejszy outfit zdobią perły - napisała pod zdjęciem piosenkarka.

I choć dla gwiazdy to już koniec matur, nie wszyscy absolwenci szkół średnich mają tyle szczęścia. Przypominamy, że matury w naszym kraju trwają do 23 maja. Obecnie są to egzaminy ustne z języków polskiego i obcych.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel 1.jpg
fot. KAPIF
Roksana Węgiel 2.jpg
fot. KAPIF
Roksana Węgiel 3.jpg
fot. KAPIF

Źródło: plejada.pl