Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Do ślubu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jednak nie dojdzie? Wymowny komentarz Idy Nowakowskiej

1 Lutego 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

O Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim nieprzerwanie jest głośno. W ostatnim czasie do mediów dotarła niepotwierdzona informacja, dotycząca rzekomego ślubu pary. Głos w sprawie zabrała Ida Nowakowska, która swoimi słowami wzbudziła niemałą ciekawość. Udało nam się skontaktować z prowadzącą "Pytania na śniadanie".

Nie da się ukryć, że obecnie najgorętszą parą w polskim show-biznesie jest Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Uwagę widzów zwraca również okazały pierścionek na placu serdecznym gwiazdy, sugerujący zaręczyny, a głosy, dotyczące planowania ślubu nie milkną.

Ida Nowakowska o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Ida Nowakowska , tak samo jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, spełnia się w roli prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że mimo pracy w tym samym formacie, prezenterzy często się mijają, ponieważ ich grafiki uniemożliwiają im regularne spotkania.

Wspólny program sprawia jednak, że Ida bywa pytana o relację kolegów z pracy. Nie było inaczej podczas rozmowy z serwisem Pomponik, kiedy gwiazda wyjawiła, że ponoć nie otrzymała zaproszenia na ślub Kasi i Macieja .

Naszą uwagę zwróciły te słowa, dlatego postanowiliśmy zapytać u źródła. Skontaktowaliśmy się z Idą Nowakowską, by dopytać, czy brak zaproszenia od Kasi i Maćka możemy rozumieć, że para faktycznie się zaręczyła i przygotowuje się do formalizacji swojego związku. Ida Nowakowska odpowiedziała nam krótko:

Nic o tym nie wiem — skwitowała.

Doniesienia o ślubie Kasi i Maćka

Warto wspomnieć, że kiedy tylko wyszło na jaw, że Kasia Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem, fani i media szybko zaczęły podejrzewać romans z Maciejem Kurzajewskim. Wszystkie domysły okazały się trafne, jednak sami zainteresowani kazali nam trochę poczekać na oficjalne potwierdzenie informacji.

Obecnie zarówno Katarzyna, jak i Maciej, ponownie zgodnie milczą i udzielają dyplomatycznych odpowiedzi na pytania, dotyczące ich wspólnej przyszłości i planów. Plotki o ślubie zaczęły się, kiedy na palcu Kasi zabłysnął lśniący pierścionek. Do dziś zainteresowani nie odnieśli się do spekulacji o zaręczynach czy też ślubie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. "Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Tylko u nas

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Tylko u nas: Tomasz Karolak komentuje sprawę Antka Królikowskiego. "Wiedzieliśmy o chorobie, która go dotknęła"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]