Doda Żródło: eastnews & TRICOLORS

Przeszczęśliwa Doda nagra nową piosenkę

3 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Doda podzieliła się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że po przerwie wokalistka powraca ze zdwojoną siłą i nową energią - Dorota Rabczewska nagra nową piosenkę. Jak informowała, podczas słonecznych wakacji za granicą wena wprost się z niej wylewała. Piosenkarka pracuje również nad filmem i książkową publikacją.

  • Doda wróciła z malowniczych wakacji w Meksyku
  • Piosenkarka wyjawiła, że podczas urlopu napisała nowy utwór muzyczny
  • Obecnie pracuje również nad dwoma innymi dużymi projektami

Fani Dody mają aż kilka powodów do uśmiechu. Po krótkiej przerwie kariera wokalistki znów nabiera tempa: obecnie Dorota Rabczewska pracuje nad trzema projektami na raz. Mnóstwo czasu na przemyślenia, nabranie dystansu i świeżego spojrzenia z pewnością dał jej urlop wśród malowniczych krajobrazów Ameryki Północnej.

Doda wróciła z wakacji. Piosenkarka zażywała słonecznych kąpieli w Meksyku

Doda znalazła się w gronie tych gwiazd polskiego show-biznesu, które postanowiły schronić się przed nieprzyjazną zimą za granicą. Na kierunek swoich wakacji Dorota Rabczewska wybrała promienny kraj położony w Ameryce Północnej. Od niemal dwóch miesięcy zasypywała obserwatorów jej mediów społecznościowych kolejnymi zdjęciami z urlopu.

Choć, jak podają media, na zimową ostoję Doda zwykle wybiera Sopot, tym razem skusiło ją gorące słońce Meksyku. Wokalistka świętowała tam również 37. urodziny, które obchodziła 15 lutego. W relacji na Instagramie przyznała, że wraz z przyjaciółkami hucznie celebrowała swoje święto.

- Tequila się leje strumieniami oraz fontannami. Staram się jakoś jeszcze trzymać na nogach, ale powiem wam, że nie jest to łatwe. Zwłaszcza że ja prawie nie piję alkoholu. Raz na trzy miesiące spotykam się ze znajomymi. No, ale jestem na wakacjach, są moje urodziny, nie będę sobie absolutnie niczego odmawiać - przekazywała Doda.

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos po publikacji niekorzystnego zdjęciaKatarzyna Skrzynecka zabrała głos po publikacji niekorzystnego zdjęciaCzytaj dalej

Piosenkarka zakasuje rękawy. Pracuje nad kilkoma projektami

Okazuje się, że wakacje Dody w Meksyku były istnym źródełkiem kreatywności. Po powrocie z urlopu Dorota Rabczewska przekazała fanom, że rozpoczyna pracę nad nowym utworem. Wena dopadła ją jeszcze podczas czasu wolnego - wokalistka nie zamierza pozwolić na to, by przypływ kreatywności się zmarnował.

- Napisałam piosenkę w Meksyku. Miałam superwenę. Idę do studia ja nagrać od razu po powrocie - przekazała piosenkarka w rozmowie z serwisem Party.

Fani wprost nie posiadają się z zachwytu: wielu długo czekało na świeży utwór Dody. A to jeszcze nie koniec niespodzianek i emocji. Dorota Rabczewska powoli kończy pracę nad filmem “Dziewczyny z Dubaju” - ekranizacją książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule.

Za produkcję filmu “Dziewczyny z Dubaju” odpowiadają Dorota Rabczewska i jej życiowy partner, Emil Stępień. Wyreżyserowania projektu podjęła się Maria Sadowska, znana z pracy przy takich produkcjach jak: “Dzień kobiet”, “Sztuka kochania” czy “Demakijaż”. Wiele wskazuje na to, że film już niebawem pojawi się w kinach, o ile pozwoli na to oczywiście dynamicznie rozwijająca się pandemia COVID-19.

Doda ma pełne ręce roboty. W przerwach między realizacją wspomnianych projektów wokalistka dodatkowo “skrobie” autobiografię. O pracy nad publikacją informowała w mediach społecznościowych jeszcze podczas pobytu w Meksyku. Książka ma przybliżyć fanom Dody jej prawdziwe “ja”.

- Tak bardzo nie mogę doczekać się premiery mojej autobiografii. Niestety ludzie nie mają zielonego pojęcia kim naprawdę jestem ....a ja nie mam pojęcia kiedy skończę ją pisać by nareszcie to wyjawić (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - czytamy na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Party, Instagram, Wprost, Granice.pl

Następny artykuł