Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda chciała jechać na Eurowizję! TVP się nie zgodziła. Gwiazda ujawniła przykre szczegóły
Anna Lipska
Anna Lipska 03.01.2024 17:30

Doda chciała jechać na Eurowizję! TVP się nie zgodziła. Gwiazda ujawniła przykre szczegóły

Doda o Eurowizji
Doda, fot. Instagram

Doda w końcu zdradziła, dlaczego jeszcze nie reprezentowała Polski na Eurowizji. Okazuje się, że chciała pojechać na konkurs, jednak przeszkoda okazały się władze TVP. Oto szczegóły.

Doda o piosence Justyny Steczkowskiej na Eurowizję

Już niedługo preselekcje do Eurowizji. Swoją piosenkę zaprezentowała Justyna Steczkowska. Przygotowała utwór “WITCHE-ER Tarohoro”. Zaprezentowała ją po raz pierwszy na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" w Zakopanem

Doda bacznie przygląda się temu, co się dzieje na polskich scenach i skomentowała utwór koleżanki z branży, a także powiedziała, czy jej zdaniem ma szanse zawojować konkurs?
 

Nie słyszałam całej piosenki, natomiast jeżeli robiła to z chłopakami, z którymi ja produkowałam całą płytę, to jest to świetny wybór. Ich piosenki dwa razy wygrały Eurowizję Junior. Ja uwielbiam Eurowizję, więc za każdym razem, kiedy biorą udział już po prostu weterani, znane osoby, które są wyjadaczami estrady, to dla mnie są to jeszcze większe emocje, więc będę jej bardzo, bardzo kibicować. Będę oglądać z wypiekami na twarzy" - powiedziała Doda w rozmowie z Plotkiem.

A dlaczego Doda sama nie wybierze się na Eurowizję?

Doda i Pachut pokazali się razem w Sylwestra! Tak bawili się za kulisami imprezy Polsatu Już bliżej się nie dało! Doda z tancerzem odstawili takie show, że fani zaczęli się martwić o jej związek

Doda na Eurowizji

Doda w 2014 roku prowadziła rozmowy z TVP na temat udziału w konkursie, ale ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem. 

Po sukcesie Cleo i Donatana kolejna szansa na udział w konkursie pojawiła się w 2015 roku. Wtedy Doda mówiła, że wystąpiłaby w konkursie tylko i wyłącznie dla swoich fanów. W końcu zdecydowała się powiedzieć, dlaczego nie wzięła udziały w Eurowizji, mimo że chciała na konkurs pojechać. Co powiedziała? 

Doda wyjaśnia, dlaczego nie wzięła udziału w Eurowizji?

Zbliża się czas eurowizyjnych wybory. Pojawiają się pierwsze propozycje utworów na ten konkurs. Padło też pytanie do Dody, czy weźmie udział w preselekcjach. Gwiazda zdradziła przy okazji, że już raz chciała jechać na Eurowizję, ale zablokowały ja ówczesne władze TVP.

Czas Eurowizji i zawsze to samo, jeszcze bardziej podkreślone przez fakt mojej koleżanki z branży, która zgłosiła swoją piosenkę, czyli Justyny Steczkowskiej. Jak dobrze pamiętamy, tylko jeden jedyny raz w życiu zdecydowała się na to, aby zgłosić swój utwór do Eurowizji, po tym jak przez dekadę namawialiście mnie do tego, no ale to było za czasów państwa Kurskich, którzy stwierdzili, że wybiorą swoich ulubieńców i nawet nie raczyli mojej piosenki do preselekcji dopuścić - mówiła w relacji na Instagramie.

Swoją gotowość Doda wyraziła w 2015 roku z piosenką “Not over you”, czyli anglojęzyczną wersją singla “Riotka”. 

Zadała też swoim fanom bardzo ważne pytanie:

No ale znowu pojawia się ten sam temat przy okazji, że wyszła moja piosenka, o dosyć niecodziennym, kontrowersyjnym temacie, bo dotyczącym się raczej mniejszości. Dajcie znać, czy chcecie, żeby piosenka “Mama” została zgłoszona na Eurowizję, czy chcielibyście tego? Myślę, że to byłby całkiem ciekawy pojedynek. Bardzo lubię Justynę, ale… Sama nie wiem. 

Ciekawi wyników sondy, którą uruchomiła Doda? Pewnie wkrótce nam je pokaże…

Doda o udziale w Eurowizji, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda o udziale w Eurowizji, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda o udziale w Eurowizji, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Tagi: Doda