Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda ogłosiła, że to koniec. Podała smutne szczegóły. Fanom pękną serca
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2024 15:14

Doda ogłosiła, że to koniec. Podała smutne szczegóły. Fanom pękną serca

Doda
Doda nieoczekiwanie powiedziała o zakończeniu, fot. KAPiF

Doda po raz kolejny zwróciła się do fanów w osobistej sprawie. Wyznała im prawdę o swojej decyzji, której teraz żałuje. Ogłosiła definitywny koniec. 

Doda pokazała mieszkanie

Od ponad 25 lat Doda jest jedną z najpopularniejszych artystek polskiego show-biznesu. Na koncie ma setki nagród, tysiące występów, programy telewizyjne i głośną trasę koncertową. Niedawno przeszła milowy krok, świętując 40. urodziny. Z biegiem czasu artystka stała się coraz bardziej sentymentalna względem swojej przeszłości.

Tym razem w jednej z relacji w mediach społecznościowych pokazała fanom skrawek domu, który upamiętnia większość dokonań muzycznych gwiazdy. Nowy nabytek sprawił, że zaczęła wracać pamięcią do dawnych decyzji. Jeden z nich żałuje z perspektywy czasu.

Zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc w naprawieniu błędu. Doda nagle zaczęła mówić o zakończeniu. Fani z pewnością ze smutkiem słuchali jej słów. 

Doda wystosowała publiczne przeprosiny. Za chwilę Fryderyki, a tu taki niefart IQ z MENSY, a tu taka wpadka… Doda nie popisała się na wizji

Doda o nagrodach MTV Awards

Doda już jakiś czas temu powiadomiła fanów o wycofaniu się z muzycznych wystąpień. Trasa koncertowa "Aquaria Tour" miała być zwieńczeniem jej wszystkich artystycznych marzeń. W programie Polsatu "Doda. Dream Show" pokazała cały proces przygotowań do wyjątkowych koncertów.

Choć piosenkarka jest gotowa na pożegnanie ze sceną, branża nadal przypomina jej, jak ważną jest częścią muzycznego świata. Niedawno do jej domu dotarła statuetka MTV Awards, którą otrzymała w listopadzie ubiegłego roku. W ciągu swojej kariery otrzymała trzy takie nagrody. W relacji zaczęła pokonywać wyróżnienia, co napawało ją melancholią.

Im człowiek starszy, tym bardziej sentymentalny - wyznała.

W związku z powrotem do przeszłości Doda zdradziła internautom, że żałuje jednej z podjętych decyzji. Podczas wyznania wymknęły jej się słowa odnośnie dalszej kariery. Już nic nie da się zrobić?

Doda kończy karierę. Kiedy?

Jedną z trzech statuetek MTV Awards Doda oddała do licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś jednak przyznała, że uważa tę decyzję za błąd. Nagroda byłaby dla niej wspaniałą pamiątką, dlatego wyszła do obserwatorów z propozycją.

Chętnie odkupię od tego, który wylicytował, moją statuetkę MTV. Chciałabym mieć trzy - przyznała.

Dlaczego u Dody taki sentymentalny nastrój? Okazuje się, że artystka planuje całkowite zakończenie kariery wraz z wydaniem następnej płyty. Po ponad 25 latach trudno wyobrazić sobie branżę muzyczną bez jej udziału. Wygląda jednak na to, że piosenkarka jest zdecydowana.

Zwłaszcza, że już niedługo, po kolejnej płycie, kończę swoją karierę. Teraz zakończyła karierę estradową, więc chciałabym mieć trzy - wyznała internautom.

Doda
Doda nieoczekiwanie powiedziała o zakończeniu, fot. Instagram
Doda
Doda nieoczekiwanie powiedziała o zakończeniu, fot. Instagram
Doda
Doda nieoczekiwanie powiedziała o zakończeniu, fot. Instagram
Doda
Doda nieoczekiwanie powiedziała o zakończeniu, fot. KAPiF
Doda
Doda nieoczekiwanie powiedziała o zakończeniu, fot. KAPiF