Doda Żródło: Piotr Molecki/East News

Doda pokazała mamę. Nawiązała do 70-tych urodzin

11 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Doda pokazała fanom wyjątkowe zdjęcie w towarzystwie jednej z ukochanych osób. Tym razem nie chodzi o życiowego partnera, a członka najbliższej rodziny. W social mediach piosenkarki pojawiła się jej ukochana mama. Pani Wanda obchodziła okrągłą rocznicę urodzin.

  • W social mediach Dody pojawił się wyjątkowy gość
  • Piosenkarka dodała zdjęcie w towarzystwie mamy z okazji jej urodzin
  • Internauci nie kryli zachwytu nad panią Wandą

Doda nie daje o sobie zapomnieć. Piosenkarka od dawna wiedzie bujne życie w social mediach, gdzie dzieli się z internautami wspomnieniami z minionych dni. Sławę Dody udowadnia sama liczba obserwujących jej profil internautów - wirtualny zakątek wokalistki scrolluje imponujące grono 1 mln obserwujących. Na początku roku Doda serwowała fanom głównie zdjęcia z malowniczych wakacji w Meksyku. Po powrocie do Polski treści zaczęły być bardziej różnorodne, czego dowodem jest ostatnia, szczególna publikacja.

Doda pokazała wyjątkowe zdjęcie. Pozowała do niego z mamą

Publikacja pojawiła się w sieci w sobotę 10 kwietnia; to właśnie tego dnia mama Dody (Doroty Rabczewskiej) obchodziła okrągłą rocznicę urodzin. Córka sprawiła jej jeden z najlepszych możliwych prezentów i wybrała się z tej okazji do rodzicielki w odwiedziny.

Doda odwiedziła tego dnia rodzinny Ciechanów, gdzie w 1984 roku piosenkarka przyszła na świat. Nie przyjechała do mamy z pustymi rękami. Na zdjęciu pięknie czerwieni się gigantyczny bukiet róż, jakie wokalistka ofiarowała w 70. urodziny bliskiej osobie.

Jak głosi żartobliwy podpis dodany przez Dodę, zamieszczenie zdjęć w towarzystwie mamy miało podkreślić, po kim wokalistka odziedziczyła urodę. Przy okazji piosenkarka dała fanom okazję do włączenia się w jej rodzinne święto. Ogłosiła, że najciekawsze napisane przez internautów życzenia usłyszy sama pani Wanda.

Robert Lewandowski jest dumny z córki, ma talent, zrobiła piękne zdjęcia swojemu tacieRobert Lewandowski jest dumny z córki, ma talent, zrobiła piękne zdjęcia swojemu tacieCzytaj dalej

- Mama Wanda ma dziś 70 te urodziny. Załączam zdjęcie gdyby ktokolwiek miał wątpliwości po kim mam gen młodości. Najciekawsze życzenie przeczytam Jubilatce(zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - czytamy na Instagramie.

Propozycja Dody natychmiast uaktywniła komentujących. W sekcji komentarzy nie zabrakło rymowanych wierszyków i tradycyjnych życzeń “wszystkiego najlepszego”. Pani Wanda, o czym fani piosenkarki nie omieszkali powiadomić, najwyraźniej zrobiła na fanach najlepsze wrażenie.

- Jeju! 70 lat? Piękny wiek, piękna mama. Wszystkiego dobrego - napisała jedna z internautek.

- Dwie 18-nastki na jednym zdjęciu- ocenia ktoś inny.

Grunt to rodzinka

Doda wielokrotnie nawiązywała do swoich rodziców w mediach. Wokalistka nie kryje, że opiekunowie zajmują w jej sercu szczególne miejsce. Ich relacja daje Dodzie ogromną siłę i motywację do działania.

Piosenkarka przyznała, że to bezwarunkowa miłość rodziców napędza ją na co dzień. Uczucie to jest bezinteresowne i, jak widać, w pełni odwzajemnione. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć pani Wandzie, podobnie jak tacie Doroty Rabczewskiej, panu Pawłowi, wszystkiego dobrego!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł