Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda zalała się łzami przez własną matkę. Po tym, co zrobiła nie powtrzymała emocji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.02.2024 11:39

Doda zalała się łzami przez własną matkę. Po tym, co zrobiła nie powtrzymała emocji

Doda
Doda, fot. KAPiF

Doda miała w swoim życiu ostatnio bardzo intensywny czas. Obchodziła swoje 40. urodziny i wypuściła swoje własne perfumy. Coś, co zrobiła jednak jej matka, doprowadziło ją do łez. Nie była w stanie powstrzymać emocji. 

Doda świętowała 40. urodziny

Doda to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która odniosła wiele sukcesów w ostatnich miesiącach. Jej album cieszy się ogromną popularnością, a trasa koncertowa "Aquaria TOUR" przyniosła jej wiele nagród i uznania. Jednak dla wielu fanów przygnębiającą wieścią jest fakt, że po zakończeniu tej trasy Doda kończy z koncertowaniem. 

Wokalistka, obchodząc 15 lutego swoje 40. urodziny, udała się w wyjątkową podróż z partnerem, Dariuszem Pachutem. Na swoich mediach społecznościowych chwaliła się pięknymi krajobrazami, a także ogłosiła premierę swojej nowej linii perfum “Luna”.

Z okazji urodzin upublicznione zostały życzenia dla Dody od jej matki. Artystka zareagowała bardzo emocjonalnie.

Doda została wplątana w głośną aferę. W tle poważne zarzuty korupcyjne Pokazali błagalnego SMS-a od Dody. Była bezradna. Próbowała wszystkiego, by ratować życie i zdrowie

Matka Dody w szczerym wyznaniu

Podczas ostatniego wywiadu z Dodą, portal Party wyemitował poruszające przesłanie, które przygotowała dla niej jej mama z okazji 40. urodzin. Słowa pani Wandy Rabczewskiej, matki piosenkarki najpierw wywołały uśmiech na twarzy córki. Jednak później, gdy mama odniosła się do pewnych wyborów i decyzji z przeszłości, wygrały emocje. W jej oczach pojawiły się łzy, których nie mogła powstrzymać. Emerytka wspomniała o początkach kariery córki i wyznała, że istnieje coś, czego żałuje i czego dziś żałuje.

Moja kochana córeczko, tyle chciałabym ci powiedzieć wspaniałych słów, ale nie da się w tak krótkim nagraniu opisać tego, co czuję. Bardzo bym chciała powiedzieć tobie, że jestem z ciebie dumna. Przeszłaś naprawdę kawał ciężkiej drogi usłanej i różami i kolczastymi igłami. Starałam ci się towarzyszyć w tej drodze od najmłodszych lat, ale udawało mi się to tylko do 13. roku życia. Ale potem zostałaś sama. Sama biedna w tej Warszawie. Zawsze jak o tym mówię, chce mi się po prostu płakać. Wydaje mi się, że zabrałam ci jakiś kawałek dzieciństwa, że zostałaś po prostu puszczona na głęboką wodę. Byłaś bez tej naszej opieki na miejscu - opowiadała pani Wanda.

Doda po słowach mamy jeszcze bardziej nie potrafiła powstrzymać emocji,a z jej oczu pociekły łzy.

Doda zaczęła płakać przez to, co usłyszała

Wanda Rabczewska podkreśliła, że mimo udzielanego córce wsparcia na odległość, zdaje sobie sprawę, że nie zastąpiło ono bliskości. Gdy mama piosenkarki wyrażała swoją dumę i zalewała ją kolejnymi komplementami, Doda musiała powstrzymać łzy wzruszenia.

W pewnym momencie mama Dody poruszyła również temat miłości, co również wzruszyło piosenkarkę. Warto przypomnieć, że obecnie artystka jest związana z Dariuszem Pachutem, jednak od kilku miesięcy nie eksponuje swojego związku w mediach społecznościowych i chroni swoją prywatność – co jest w zasadzie pierwszym razem w jej życiu.

Chciałabym również zobaczyć takie szczęście i taki błysk w oku i taką radość na twojej buzi z powodu osobistego, uczuciowego szczęścia. Żeby w twoim życiu osobistym, tak jak w pracy zawodowej, zakrólował w serduszku twoim spokój, miłość i spełnienie. I pamiętaj kochanie, że mama i tata zawsze cię bardzo kochają - dodała dumna mama piosenkarki.

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Tagi: Doda