Swiatgwiazd.pl

youtube.com/przeAmbitniPL, instagram.com/dorotagardias

Dorota Gardias poinformowała córkę o swojej chorobie. Zrobiła to w zaskakujący sposób

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Michał Fitz

Dorota Gardias ma za sobą kilka ciężkich tygodni. Popularna pogodynka musiała się mierzyć z czymś znacznie poważniejszym od problemów w pracy czy nawet w rodzinie. Wykryto u niej bowiem raka piersi.

Prezenterka wyznała, że o tych złych wieściach poinformowała też już swoją córkę, która ze względu na wiek nie do końca musiała zrozumieć powagę sytuacji.

Dorota Gardias informuje o raku

O tym, że w jej ciele znajduje się nieproszony gość w postaci guza Gardias dowiedziała się w lipcu tego roku. Pogodynka wybrała się na rutynową kontrolę piersi, w trakcie której okazało się, że przyszła rychło w czas.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Podczas badania USG lekarz wykrył w jej piersi nowotwór o wielkości około jednego centymetra. Na całe szczęście został on zdiagnozowany we wczesnym stadium, przez co walka z chorobą będzie dużo prostsza.

Przypadek Gardias to też przestroga dla innych, potwierdzająca słuszność rutynowych badań. Prezenterka mówiła, że udała się na nie, bo czuła w okolicach klatki piersiowej delikatny dyskomfort. Jak się okazało, wkrótce mógł się on przeobrazić w dużo bardziej uciążliwy ból.

Dorota Gardias rozmawia z córką

Informowanie o takich sprawach nie należy do najprostszych, a już na pewno nie wtedy, gdy wiadomości należy przekazywać swoim dzieciom. Gardias wspomniała w programie Kobiecy Punkt Widzenia, że ze swoją córką już o tym rozmawiała.

Powiedziałam Hani: mamy kłopot, ale to załatwimy - zapewniła ją prezenterka.

Dodała również, że tłumaczyła córce, jak ważne będzie to, by w trakcie jej pobytu w szpitalu dzwoniła do niej i przekazywała jej pozytywną energię.

- Mama będzie musiała pojechać na kilka dni do szpitala i wtedy będziesz z tatą. Musisz do mnie cały czas dzwonić, żeby mnie wspierać. Będę potrzebowała twojej energii i twojego uśmiechu. Mamy taką umowę, że będzie dzwonić - tłumaczyła córce, o czym opowiedziała w programie "Kobiecy Punkt Widzenia". Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

To ona stoi za "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim naprawdę jest Agnieszka Hekiert?
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Opozda skrytykowana przez internautów. Poszło o reklamę: "To nie zabronione?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Patricia Kazadi wróciła do tematu swojej choroby. Zaapelowała o wsparcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]