Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Segda pierwszy raz pokazała się po śmierci męża. Żałoba bardzo ją zmieniła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.01.2024 21:34

Dorota Segda pierwszy raz pokazała się po śmierci męża. Żałoba bardzo ją zmieniła

Dorota Segda
Jak wygląda teraz Dorota Segda, fot. AKPA

Dorota Segda straciła ukochanego męża zaledwie kilka miesięcy temu. Dziś pojawiła się publicznie po raz pierwszy od jego śmierci. Wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś, mamy zdjęcia.

Dorota Segda i Stanisław Radwan: historia związku

Dorota Segda i Stanisław Radwan byli małżeństwem od 2001 roku aż do śmierci mężczyzny w 2023. Choć dzieliło ich aż 27 lat różnicy, byli bardzo kochającą się parą. Nigdy nie brali też udziału w żadnych aferach obyczajowych. On był zresztą poważnym kompozytorem, przez długi czas także dyrektorem Starego Teatru w Krakowie.

Radwan zmarł 14 października 2023 roku w wieku 84 lat. Został pochowany kilka dni później na Cmentarzu Salwatorskim w Krakowie. Na jego pogrzebie pojawili się między innymi Jerzy Fedorowicz, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Anna Dymna, Krzysztof Orzechowski, Jan Englert, Andrzej Grabowski i Grzegorz Turnau.

Segda podczas mowy pogrzebowej zacytowała fragment wiersza Wisławy Szymborskiej „Przy Winie”, by oddać hołd miłości, jaka łączyła ją z Radwanem.

Spojrzał, dodał mi urody, a ja wzięłam ją jak swoją. Szczęśliwa, połknęłam gwiazdę – powiedziała aktorka, po czym dodała od siebie na koniec: I będę ją miała w sobie już zawsze. Stasiu. Kocham cię razem z twoją śmiercią – dodała.

Od tego czasu Dorota raczej nie pokazywała się na publicznych wydarzeniach. Dziś zrobiła wyjątek, ze względu na premierę głośnej, nagradzanej produkcji, w której zagrała. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Dorota Segda łamiącym głosem pożegnała męża. Mówiła o jego ostatnich chwilach Pogrzeb męża Doroty Segdy. Stanisława Radwana pożegnali rodzina i przyjaciele z show-biznesu

Co robi teraz Dorota Segda?

W 2023 roku Segda zagrała w dwóch produkcjach. W serialu „Grzechy sąsiadów” wcieliła się w Helę. Dużo ważniejszy jest jednak film, którego uroczysta premiera odbyła się dzisiaj, 23 stycznia. Tytuł „Kos” opowiada o losach Tadeusza Kościuszki, który wraca do Polski w 1974 roku, by wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom.

W kinach film „Kos” będzie dostępny od 26 stycznia, jednak już dziś odbyła się jego premiera. Na ściance zaroiło się od gwiazd, które z radością pozowały dziennikarzom. Zresztą nic dziwnego, bo produkcja jest iście gwiazdorska. Tytułową, główną rolę gra tam Jacek Braciak. W pozostałych rolach pojawili się Robert Więckiewicz, Bartosz Bielenia, Agnieszka Grochowska, Andrzej Seweryn oraz oczywiście Segda. Jak wyglądała aktorka?

Dorota Segda, Stanisław Radwan, jak aktorka wygląda teraz?
Dorota Segda i Stanisław Radwan w 2016 roku, fot. AKPA

Dorota Segda na premierze filmu "Kos"

Dorota Segda na premierze filmu „Kos” pojawiła się w skromnej, czarnej sukience z ozdobnym plisowaniem. Żałobę widać nie tylko w kolorze jej stroju, ale też w zachowaniu. Podczas gdy większość gwiazd brylujących na ściankach promieniała uśmiechem, aktorka była wyraźnie przygaszona.

Starała się trzymać fason, ale delikatny uśmiech często znikał. Wyraźnie też było widać jej smutne oczy. Warto porównać jej mimikę z tą sprzed kilku lat, choćby z 2015 roku, kiedy również pozowała do zdjęć podczas premiery pewnego spektaklu w Och-Teatrze.

Więcej zdjęć z premiery filmu „Kos” możecie obejrzeć TUTAJ.

Dorota Segda, premiera filmu Kos, jak wygląda teraz
Premiera filmu “Kos”, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Dorota Segda, premiera filmu Kos, jak wygląda teraz
Dorota Segda na premierze filmu “Kos”, fot. KAPiF
Dorota Segda, premiera filmu Kos, jak wygląda teraz
Dorota Segda na premierze filmu “Kos”, fot. KAPiF
Dorota Segda, premiera filmu Kos, jak wygląda teraz
Dorota Segda na premierze filmu “Kos”, fot. KAPiF
Dorota Segda, premiera filmu Kos, jak wygląda teraz
Dorota Segda w 2015 na premierze spektaklu “Truciciel”, fot. KAPiF