Dorota Szelągowska Żródło: East News

Dorota Szelągowska w końcu potwierdziła plotki o trzecim rozwodzie. Wymowny komentarz

21 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Dorota Szelągowska jest znaną prezenterką telewizyjną, której programy o projektowaniu wnętrz biją rekordy popularności. Od pewnego czasu zaczęły krążyć plotki o rzekomym rozpadzie jej małżeństwa. Tym razem postanowiła przerwać milczenie.

  • Dorota Szelągowska jest znaną projektantką wnętrz.
  • Od jakiegoś czasu media spekulowały na temat rozpadu małżeństwa Szelągowskiej.
  • Dziennikarka postanowiła przerwać milczenie. Potwierdziła plotki.

Dorota Szelągowska jest znaną projektantką wnętrz. W swoich programach telewizyjnych odmienia wnętrza polskich mieszkań i domów. Mimo iż w swoim życiu zawodowym odnosi same sukcesy, w życiu prywatnym niekiedy, jak każdy, mierzy się z problemami.

Dorota Szelągowska o rozpadzie małżeństwa

Od jakiegoś czasu media spekulowały na temat rozpadu małżeństwa Szelągowskiej. Chociaż dziennikarka nie zajmowała stanowiska w sprawie i nie wypowiadała się do tej pory na ten temat, wreszcie postanowiła przerwać milczenie.

W wywiadzie z miesięcznikiem Pani, zapytana o swój związek, odpowiedziała, że skomentuje to ten jeden, jedyny raz. Jak przyznała, już od półtora roku nie nie ze swoim mężem.

- Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - podsumowała.

Brat Barby Kelly opowiedział o jej problemach psychicznych. Musiał chronić ją przed rodzeństwemBrat Barby Kelly opowiedział o jej problemach psychicznych. Musiał chronić ją przed rodzeństwemCzytaj dalej

Gwiazda stwierdziła także, że w przyszłości nie zamierza kolejny raz brać ślubu. Mimo iż nie ma pewności, co może się wydarzyć, Dorota obiecała nawet kilku osobom, że nie wyjdzie już za mąż.

-[...] nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić „nigdy” albo „zawsze” - stwierdziła.

Szelągowska o życiowych partnerach

W rozmowie z magazynem wyznała także, że żadnego ze swoich związków nie żałuje. Po latach twierdzi, że każda relacja czegoś ją nauczyła i wniosła wiele wartości do jej życia. To, kim jest teraz, zawdzięcza wszystkim ludziom, jakich spotkała na swojej drodze.

Dorota podkreśliła, że każda miłość, jakiej doświadczyła była w pełni szczera. Zawsze starała się dokonywać wyborów, które w danym momencie były najlepsze dla niej i jej bliskich.

Przypomnijmy, że Dorota była trzykrotnie zamężna. Jej najstarsze dziecko - syn Antoni, jest owocem pierwszego małżeństwa. Z kolei ze swoim trzecim mężem doczekała się córeczki Wandzi.

Cóż, związki bywają skomplikowane i burzliwe. Ważne, by wyciągać z nich lekcje, które później mogą zaowocować stworzeniem silnej i trwałej więzi z kolejnym partnerem. Życzymy pani Dorocie dalszych sukcesów w karierze i szczęścia w sferze prywatnej. Jesteśmy pewni, że gwiazda bardzo szybko znów będzie cieszyć się nowym rodzącym się uczuciem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł