Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak rozgadał się o Walentynkach. Już wie, jak spędzi ten dzień z żoną
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.02.2023 21:48

Edward Miszczak rozgadał się o Walentynkach. Już wie, jak spędzi ten dzień z żoną

Edward Miszczak
KAPiF

Edward Miszczak w 2019 roku jedną miłość stracił, ale zyskał drugą. Wtedy właśnie poznał swoją drugą żonę, Annę Cieślak. Parę dzieli spora różnica wieku, jednak obojgu zdaje się to w ogóle nie przeszkadzać. Teraz dyrektor programowy Polsatu zdradził, co planuje na Walentynki.

Między Miszczakiem a jego obecną ukochaną jest aż 25 lat różnicy. Oboje podkreślają jednak, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. W sieci pojawił się wywiad, w którym mężczyzna ujawnił, co szykuje dla żony z okazji Dnia Zakochanych.

Edward Miszczak i Anna Cieślak: historia miłości

Zanim poznał Annę Cieślak, Miszczak był żonaty z Małgorzatą. Para doczekała się dwóch synów: Szymona i Szczepana. Niestety kobieta zmarła 20 lutego 2019 roku. Jednak już w tym samym roku poznał kobietę, która dwa lata później, w 2021, została jego żoną.

Edward i Anna poznali się podczas zamknięcia festiwalu Off Camera. Podobno poznał ich ze sobą Piotr Woźniak-Starak. Para dość długo ukrywała swój związek w tajemnicy, choć już w 2020 roku Miszczak wyjawił w jednym z wywiadów, że jest zakochany.

Para zaręczyła się podczas pobytu w Paryżu. W sierpniu 2021 roku na ich ślubie pojawiły się prawdziwe tłumy, w tym większość gwiazd stacji TVN, w której Miszczak przez wiele lat był dyrektorem programowym. Oboje zaznaczają w wywiadach, że różnica wieku nigdy nie miała dla nich znaczenia.

Anna Cieślak rzadko mówi o związku z Miszczakiem. Raz, w podcaście "Wprost Przeciwnie", przyznała: "Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji".

W mediach społecznościowych stacji Polsat pojawiło się nagranie, w którym gwiazdy opowiadają o swoich planach walentynkowych. Przed kamerą pojawił się też dyrektor programowy. Z tajemniczym uśmiechem wyznał: "No, muszę zaprosić żonę na kolację".

Warto dodać, że sama stacja Polsat też dopilnowała, aby Święto Zakochanych było wyjątkowe nawet wtedy, kiedy planujecie je spędzić w domu. W telewizji będzie można obejrzeć wtedy hit "Piraci z Karaibów: na krańcu świata", a w Polsat Box Go aż sześć nowych komedii romantycznych, w tym "Bejbis", "Miłość na pierwszą stronę", "Nie cudzołóż i nie kradnij" oraz "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Zobacz zdjęcia i film:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła pracę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].