Swiatgwiazd.pl
Edward i Hania z Sanatorium Miłości

Instagram/edward.sanatorium_milosci

Edward z "Sanatorium miłości" chciałby zostać tatą. Niebywałe wyznanie 67-latka

20 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Edward był jednym z najbardziej barwnych uczestników reality show "Sanatorium miłości". Dopiero po wyjściu z programu mężczyzna poznał swoją ukochaną Hanią, z którą jest obecnie w naprawdę szczęśliwym związku. Niedawno podzielił się z fanami zaskakującą informacją. Chciałby, aby Hania została nie tylko jego żoną, ale też matką jego dziecka.

Związek Hani i Edwarda należy do tych naprawdę zgodnych i udanych. Niedawno uczestnik programu "Sanatorium miłości" wyznał, że ma wobec swojej ukochanej bardzo poważne plany. Mężczyzna chciałby zostać ojcem jeszcze przed siedemdziesiątką.

Edek z "Sanatorium miłości" chciałby zostać ojcem

Edward Kubacki zaistniał dzięki udziałowi w programie "Sanatorium miłości". Mężczyźnie nie poszczęściło się w reality show i nie udało mu się odnaleźć tam odpowiedniej partnerki. Wszystko odmieniło się po zakończeniu produkcji, kiedy do Edka odezwała się tajemnicza kobieta, która okazała się idealna dla uczestnika trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Mężczyzna pochwalił się tym podczas swojego gościnnego udziału w programie "Familiada", a krótki czas później przedstawił Hanię na swoim Instagramie.

Kamil Durczok

Znajomy Kamila Durczoka ujawnił porażającą prawdę na jego temat

CZYTAJ DALEJEdward z "Sanatorium miłości" chciałby mieć dziecko

Jakiś czas później Edward Kubacki wyznał, w jaki sposób doszło do jego spotkania z Hanią. Okazało się, że kobieta sama napisała do uczestnika "Sanatorium miłości".

-Los się do mnie uśmiechnął i dał mi Hanię. Sama napisała do mnie na Facebooku, że spodobałem jej się w programie i tym mnie ujęła. Od razu zaproponowałem spotkanie i przyjechałem do niej do Bydgoszczy z czerwonymi różami. Jak ją zobaczyłem, wiedziałem już, że wyjdziemy z tej kawiarni razem. Od razu zaiskrzyło na 100 fajerek! - wyznał Edward z programu "Sanatorium miłości"

Mężczyzna nie ukrywa, że ma wobec swojej ukochanej naprawdę poważne zamiary. Ostatnio Edek i Hania gościli na kanapie programu "Pytanie na śniadanie", gdzie senior zdecydował się na odważne wyznanie. Uczestnik trzeciej edycji "Sanatorium miłości" wyznał, że chciałby oświadczyć się swojej partnerce, ale nie wie, jakiej reakcji może się spodziewać. Co więcej, jakiś czas później mężczyzna wyznał, że chciałby jeszcze przed siedemdziesiątką doczekać się z Hanią dziecka.

-Chciałbym mieć dziecko z Hanią. Gorąco ją namawiam — zdradził w rozmowie z serwisem "Pomponik" Edek z "Sanatorium miłości"

Póki co nie słychać o żadnych oświadczynach. Wiadomo natomiast, że Edek przedstawił ukochaną Hanię swojej 90-letniej mamie i córkom. Cala rodzina uczestnika show "Sanatorium miłości" zaakceptowała wybór seniora i cieszy się jego szczęściem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Do sieci wpadło zdjęcie Krzan i Kammela zza kulis. Widzów TVP dosłownie zamurowało

  • Po śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji" na jaw wyszła wstrząsająca prawda. Magda Gessler zabrała głos

  • Pogrzeb Kamila Durczoka. Goście byli świadkami przykrego zbiegu okoliczności, poruszające

Źródło: Instagram.com, fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >