Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak zachwyca się góralskim strojem Edyty Górniak.

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak pozuje w góralskim stroju, Michał Szpak jest zachwycony

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Edyta Górniak jakiś czas temu przeprowadziła się na Podhale, co wyraźnie sprawiło jej radość i otworzyło nowy rozdział w życiu. Gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem w typowo góralskim stroju. Fani, na których czele stanął Michał

  • Edyta Górniak przeprowadziła się na Podhale

  • Piosenkarka opublikowała fotografię w stroju góralskim

  • Michał Szpak jest zachwycony zdjęciem artystki

Święta Wielkanocne to czas wyjątkowy, a celebryci starają się spędzić go w jak najlepszy sposób. Edyta Górniak udowodniła fanom, że podhalański klimat jak najbardziej jej odpowiada i jest szczęśliwa. Jak oceniacie słynną "Edi" w góralskim wydaniu?

Edyta Górniak pokazała zdjęcie w stroju góralskim

Kilka miesięcy temu Edyta Górniak wsławiła się swoimi teoriami dotyczącymi koronawirusa i pacjentów, którzy leżąc w szpitalach są jedynie podstawiani. Ale to nie wszystko. Piosenkarka miała także utrzymywać, że do garderoby przed jej koncertami nie wolno wnosić kart kredytowych, które są oczipowane i łączą się z kosmosem, przez co łatwo ją namierzyć.

Co więcej, gwiazda stara się nie przejmować opinią publiczną i w dalszym ciągu z przekonaniem opowiada o swoich teoriach. Całkiem niedawno powiedziała kilka słów na temat UFO, w które ma wierzyć.

Każda z tych teorii została bardzo mocno skrytykowana przez pokaźne grono osób. Zaliczają się do nich m.in.: lekarze, politycy, koleżanki i koledzy z show-biznesu, a także, lub przede wszystkim pacjenci chorzy na COVID-19.

Jednak jej najnowszy post dotyczył całkowicie innej rzeczy. Piosenkarka spędza swoje pierwsze święta Wielkanocne jako mieszkanka podhalańskich rewirów, gdzie została bardzo ciepło przywitana. Zakupiła dom, z którego w pełnej okazałości widać przepiękne Tatry. 

Z racji świąt Wielkanocnych postanowiła opublikować zdjęcie w stroju góralskim i towarzystwie dwóch rodowitych góralek. Opis zdjęcia sugeruje, że jest bardzo szczęśliwa, a spędzanie świąt w górach było doskonałym pomysłem. 

- Szczęście niejedno ma imię... Dziękuję Bogu za Wspaniałych Ludzi w moim życiu. #podhale #happytime #wielkanoc - czytamy na Instagramie piosenkarki.

Michał Szpak podekscytowany strojem Edyty Górniak

Pod zdjęciem piosenkarki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, jednak sposobem byłoby niewyłapanie opinii Michała Szpaka, który krótko, jednak stanowczo stwierdził, że fotografia jest "słodka", dodając czerwone serduszko.

Michał i Edyta znają się przede wszystkim z programu "The Voice of Poland", gdzie zasiadali w roli trenerów. Mamy nadzieję, że piosenkarka doskonale spędza czas Wielkanocny. Życzymy mnóstwo uśmiechu!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zofia Zborowska ujawniła planowane imiona dzieci, internauci są zdumieni

  • Aleksander Kwaśniewski opowiedział o powikłaniach po koronawirusie

  • Członek ekipy Dowbor opowiedział o kulisach "Nasz nowy dom"

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >