Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przeszczepił włosy i sporo schudł. Elon Musk na starych zdjęciach. Tak wyglądał, zanim został najbogatszym człowiekiem świata
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.01.2024 18:36

Przeszczepił włosy i sporo schudł. Elon Musk na starych zdjęciach. Tak wyglądał, zanim został najbogatszym człowiekiem świata

Jak Elon Musk wyglądał przed metamorfozą?
Jak Elon Musk wyglądał przed metamorfozą?

Multimiliarder 22 stycznia przyleciał do Polski. Elon Musk w swoim życiu przeszedł sporą metamorfozę. Sprawdzamy, jakie zmiany zaprowadził w swoim wizerunku i jak wyglądał, zanim dorobił się milionów.

Elon Musk w Polsce

Elon Musk to właściciel platformy X (dawny Twitter), Tesla Motors, współzałożyciel usługi płatniczej PayPal i miliarder. Mężczyzna przyleciał do Polski wieczorem 21 stycznia 2024 roku. Przedsiębiorca ma ściśle zaplanowany pobyt w naszym kraju. 

Następnego dnia po przyjeździe Musk udał się do Krakowa, a na miejscu wziął udział w niezwykle głośnym sympozjum. Później miliarder udał się do Oświęcimia, by złożyć wizytę w dawnym obozie Auschwitz-Birkenau. Chciał w ten sposób oddać hołd ofiarom Holokaustu. 

Elon będzie także gościem, w trakcie  organizowanej tamże ceremonii przez Europejskie Stowarzyszenie Żydowskie. Wieczorem Elon Musk ma wrócić do Krakowa, by wziąć udział w dyskusji z Benem Shapiro na temat antysemityzmu w sieci.

.

Elon Musk w Polsce, wizyta w muzeum Auschwitz-Birkenau
Elon Musk w Polsce, fot. East News
Co Elon Musk robi w Polsce? Paparazzi robią mu zdjęcia co chwila. Najnowsze przywołują smutne skojarzenia Najbogatszy człowiek na świecie przyleciał do Polski. Tak wygląda jego odrzutowiec za 70 milionów dolarów

Elon Musk miał przeszczep włosów

W zeszłym roku internautów z całego świata poruszył temat dotyczący tego, czy Elon Musk poddał się przeszczepowi włosów. Jednakże aktualne zdjęcia przedsiębiorcy i te sprzed lat zdają się mówić wszystko. 

Miliarder poddał się zabiegowi najprawdopodobniej między 2002 a 2007 rokiem. Wtedy też różnica w jego wizerunku była najbardziej zauważalna. Eksperci od medycyny estetycznej uważają, że przed podaniem się przeszczepowi Musk musiał stosować terapię farmakologiczną. 

Najprawdopodobniej w tym czasie stosował terapię medyczną taką jak minoksydyl lub finasteryd [...] Jest mało prawdopodobne, aby można było taki efekt osiągnąć za pomocą samych leków – wyjaśnił dr May chirurg jednej z amerykańskich klinik.

Dziś, przeglądając fotografie założyciela Tesli, można dostrzec blizny, które prześwitują przez włosy. Znajdują się one po bokach głowy mężczyzny. To znak, iż włosy musiały zostać pobrane z tych miejsc. Świadczy to również o tym, że zabieg wykonano metodą, która w tamtych czasach była najbardziej powszechna i bezpieczna. 

Specjaliści od poprawiania urody zwrócili uwagę na fryzurę miliardera. Ich zdaniem, jeszcze jako nastolatek Musk musiał mieć cienkie włosy oraz możliwą tendencję do wypadania. Chirurg plastyczny skomentował także jedno ze zdjęć przedsiębiorcy z 2002 roku – już wtedy były widoczne początki łysiny. 

Widać znaczne przerzedzenie czoła, które rozszerza się do połowy głowy — ujawnił amerykański chirurg plastyczny dr Michael May. 

Przeszczep włosów to nie ostatnie, na co się zdobył Elon Musk, by poprawić swój wizerunek.

Jak schudł Elon Musk?

Inna kwestia, która wywołała kontrowersje, dotyczy sylwetki Muska. Mężczyzna od lat ma wahania wagi, walczy też z otyłością. 

Współzałożyciel PayPal w kwietniu 2022 roku ujawnił, jak doszedł do szczuplejszej sylwetki. Za pośrednictwem ówczesnego Twittera wyznał, iż przyjmuje Ozempic. Jest to popularny lek, stosowany przez osoby chorujące na cukrzycę.

W międzyczasie semaglutyd (znany również jako Ozempic/Rybelsus) wydaje się być skuteczny w kontrolowaniu apetytu z niewielkimi skutkami ubocznymi – brzmiała treść wpisu.

Spodziewalibyście się, że Elon Musk podjął takie kroki, by polepszyć swój wygląd?

Elon Musk przed metamorfozą, fot. EastNews
Elon Musk przed metamorfozą, fot. EastNews
Elon Musk, fot. Instagram
Elon Musk, fot. Instagram
Elon Musk, fot. Instagram
Elon Musk
Elon Musk w Polsce, wizyta w muzeum Auschwitz-Birkenau
Elon Musk w Polsce, fot. EastNews
Tagi: Elon Musk