Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Fotografia wywołała w internautach mieszane uczucia
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 28.11.2023 22:08

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Fotografia wywołała w internautach mieszane uczucia

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna przed śmiercią
Gabriel Seweryn nie żyje, fot. KAPIF

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Umieścił je w mediach społecznościowych na krótko przed śmiercią. Musiał stawić czoła fali krytyki.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Zmarł Gabriel Seweryn – gwiazda programu “Królowe życia”, jedna z najbarwniejszych postaci, jakie przewinęły się przez popularny show. Miał tylko 56 lat. Informację potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego. 

Z upublicznionych wiadomości wiadomo, że Seweryn około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – powiedziała rzeczniczka szpitala.

Po doniesieniach o śmierci w mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące nagranie wideo, na którym Gabriel miał informować o swoim złym stanie:

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie che mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi. Zamówisz taksówkę? – mówił podczas relacji na żywo na Instagramie.

Z czym Gabriel Seweryn zmagał się przed śmiercią? Media obiegły doniesienia o poważnych problemach Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią pojawiła się nadzieja. Zabrakło czasu na jej spełnienie

Gabriel Seweryn: co chciał zmienić przed śmiercią?

21 września powiadomił fanów na Instagramie, że wyrejestrował działalność gospodarczą. Gabriel po zamknięciu dawnego biznesu musiał znaleźć nową pracę. Postanowił działać w branży beauty. 

Od dłuższego czasu Seweryn chodził na kurs Szkoły Makijażu Permanentnego. 

Dawny Król Życia pokazywał nagrania z kursu i jest pełen nadziei. Planował też, że w dawnym salonie futer otworzy salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. 

Dzięki Sylwii odkryłem, że nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję. Sylwii spokój i opanowanie oraz pewność w wykonywaniu zabiegu zapewnił mi odwagę i pomógł mi uwierzyć w to, że będę mistrzem makijażu permanentnego – pisał na Instagramie.

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna

W drugiej połowie listopada w jego pracowni pojawił się specjalny gość. Była to Dagmara Musiał, zajmująca się medycyną estetyczną i przedłużaniem włosów. Para opublikowała wspólne, bardzo ogniste zdjęcie. Opatrzone było znaczącym podpisem:

Coś mi się wydaje, że PLN stoją dużo lepiej niż dolarsy – napisał Seweryn, dodając takie hasztagi jak „pieniądze”, „rozwój”, „biznes” i „będzie się działo”.

Internauci mieli pewne zastrzeżenia do tego, jak się prezentuje mężczyzna. Głównie dotyczyły zbyt obcisłych ubrań. To ostatnie zdjęcie, jakie Gabriel umieścił w mediach społecznościowych. Miało być zapowiedzią wielkiej rewolucji planowanej na 2024 rok. Niestety, życie napisało inny scenariusz…

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Gabriel Seweryn – ostatnie zdjęcie, fot. Instagram
Gabriel Seweryn – ostatnie zdjęcie, fot. Instagram
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn z ostatniem partnerem, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias
Gabriel Seweryn z ostatniem partnerem, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn nie żyje, fot. AKPA
Gabriel Seweryn, fot. KAPIF