Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Geniusz z "1 z 10" jest... aktorem? Zdębieliśmy, patrząc na te zdjęcia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.11.2023 11:49

Geniusz z "1 z 10" jest... aktorem? Zdębieliśmy, patrząc na te zdjęcia

Geniusz z "1 z 10" jest aktorem? Fot. kadr z "Jeden z dziesięciu"/TVP; plakat filmu "Kołysanka" reż. Juliusz Machulski, 2010
Geniusz z "1 z 10" jest aktorem? Fot. kadr z "Jeden z dziesięciu"/TVP; plakat filmu "Kołysanka" reż. Juliusz Machulski, 2010

Artur Baranowski, czyli nowy rekordzista programu “Jeden z dziesięciu” zachwycił nie tylko wiernych fanów popularnego teleturnieju TVP. Internauci zauważyli jednak, że mężczyzna jest podejrzanie podobny do aktora znanego m.in. z “Kołysanki” Juliusza Machulskiego.

"Jeden z dziesięciu". Artur Baranowski z rekordowym wynikiem

Artur Baranowski sprawił, że program “Jeden z dziesięciu” stał się ekscytujący jak nigdy wcześniej. Wszystko za sprawą występu ekonomisty ze Śliwnik, który przeszedł przez falę pytań Tadeusza Sznuka jak burza.

28-latek udzielił poprawnych odpowiedzi, nie dając najmniejszych szans żadnemu ze swoich rywali. Tym samym ustanowił rekord zdobywając 803 punkty i zapisał się w historii 30-letniego show.

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało? Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Kim jest Artur Baranowski?

Poziom wiedzy Artura Baranowskiego wzbudził powszechny podziw, a wielu zaczęło zastanawiać się, kim tak naprawdę jest ekonomista ze Śliwnik i co zrobił, by stać się takim erudytą.

Sam zainteresowany jest bardzo tajemniczy, a jak dowiedział się Świat Gwiazd, niełatwo radzi sobie z nagłą popularnością. Jego sąsiedzi twierdzą, że przez ostatnie dni uczestnik “Jednego z dziesięciu” praktycznie nie rusza się z domu.

Tymczasem internauci zauważyli, że rekordzista programu do złudzenia przypomina jednego z polskich aktorów, który wystąpił w filmach Juliusza Machulskiego, m.in. słynnej “Kołysance” z Robertem Więckiewiczem.

Artur Baranowski podobny do aktora?

Chodzi o Michała Zielińskiego, który popularność zdobył dzięki występom w programie “Szymon Majewski Show”, gdzie parodiował m.in. znanych polityków. 51-latek stale występuje na scenach teatralnych, ale i na dużym ekranie, gdzie podziwiać mogliśmy go w filmach Juliusza Machulskiego, m.in. wspomnianej już “Kołysance”, gdzie wcielił się w postać księdza Marka.

Nie ma żadnych powodów, by podejrzewać, że artysta jest w jakimś stopniu spokrewniony z “geniuszem ze Śliwnik”, jednak internauci nie mają wątpliwości, że mężczyźni są do siebie podobni jak dwie krople wody. Czy wy też to widzicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

Michał Zieliński
Michał Zieliński, fot. KAPiF
jeden z dziesięciu
kadr z “Jednego z dziesięciu”/TVP
Michał Zieliński
Michał Zieliński, fot. KAPiF
jeden z dziesięciu
kadr z “Jednego z dziesięciu”/TVP
Michał Zieliński
Michał Zieliński, fot. KAPiF