Swiatgwiazd.pl

instagram/faustynaaj

Gratulacje płyną z całej Polski, Daniel Martyniuk oświadczył się ukochanej. Faustyna pokazała pierścionek

21 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Po wielu kłótniach, rozstaniach, powrotach z byłą żoną Eweliną, szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Daniela Martyniuka. 33-latek znów się zakochał i poprosił o rękę prawniczkę Faustynę Jamiołkowską. Świeżo upieczona narzeczona pokazała pierścionek zaręczynowy. Błyskotka wygląda imponująco. Wszystko wskazuje na to, że w życiu Daniela Martyniuka przyszedł czas, by się ustatkować. Pojawiły się nowe doniesienia na temat życia miłosnego syna polskiego gwiazdora disco polo. Daniel i Faustyna podjęli decyzję o wkroczeniu w kolejny etap związku.

Daniel Martyniuk wszedł w poważny związek

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta Martyniuk tworzą zgodne małżeństwo od ponad trzydziestu lat. Pobrali się w 1989 roku z wielkiej miłości, a parę miesięcy później przyszło na świat ich pierworodne i jedyne dziecko - Daniel. Kłopoty w rodzinie pojawiły się wraz z osiągnięciem dorosłości przez ich syna, o czym informowaliśmy TUTAJ . Po latach piosenkarz wyznał, że był zbyt pobłażliwy wobec Daniela, co odbiło się czkawką.

Martyniukowie musieli wiele znieść w związku z problemami, jakie Daniel sprawiał im przez dłuższy czas. 33-latek ma za sobą uzależnienie od narkotyków oraz liczne konflikty z prawem. Nie obyło się bez utraty prawa jazdy, czy wyroków sądu. Do tego dochodzi kwestia nieudanego małżeństwa, które zakończyło się w burzliwych okolicznościach. Mimo, iż Daniel i Ewelina doczekali się córeczki, byli małżonkowie pozostają w konflikcie, co przez pewien czas utrudniało dziadkom widywanie się z ukochaną wnuczką.

Choć syn gwiazdora disco polo jeszcze do niedawna uchodził za buńczucznego rozrabiakę znanego z hulaszczego trybu życia, ostatnimi czasy przestał sprawiać rodzicom problemy. Wszystko za sprawą "Hiszpaneczki", jak pieszczotliwie nazywa swoją partnerkę - Faustynę Dagmarę Jamiołkowską.

Syn gwiazdora disco polo oświadczył się Faustynie, powiedziała "tak!"

Daniel Martyniuk wkrótce po rozwodzie związał się ze swoją poprzednią dziewczyną. Paparazzi wielokrotnie przyłapywali ich na wspólnych wyjściach, a z czasem para przestała ukrywać łączące ich uczucie i zaczęła publikować zdjęcia w mediach społecznościowych.  Teraz pochwalił się tym, jak spędzają wakacje w Chorwacji. Jak się okazuje, romantyzm towarzyszący zagranicznym wakacjom udzielił się zakochanym. W sobotę późnym wieczorem Daniel postanowił oświadczyć się swojej wybrance serca. Dobrą wiadomością pochwaliła się na Instagramie, prezentując dłoń przyozdobioną pierścionkiem. Złota biżuteria z serduszkiem wypełnionym kolorowymi kamieniami robi wrażenie!

Narzeczonym pozostaje życzyć szczęścia i wytrwałości. Myślicie, że drugie małżeństwo syna Zenka Martyniuka obejdzie się bez większych afer?

MjAyMjA4YgsgGztZbk9vHmNDbwMoFmFINFt3SG4Cf145VisDLVE DzEWYw0zQT0LNgljGi0bLBooVjtbblAkGTEVLBNuUSAIJB1iWiUBfwtxH39Hdg1 CGxNdAh4GXVdcE1gXyBWL1l5TH0IIAd1SDw
MjAyMjA4YgsgGztZbk9vHmNDbwMoFmFINFt3SG4Cf145VisDLVE DzEWYw0zQT0LNgljGi0bLBooVjtbblAkGTEVLBNuUSAIJB1iX3lRL1gjQSxHcgB4CGxNLgknGSxccBtgDnQBKF94HylbIgB5SDw
MjAyMjA4YgsgGztZbk9vHmNDbwMoFmFINFt3SG4Cf145VisDLVE DzEWYw0zQT0LNgljGi0bLBooVjtbblAkGTEVLBNuUSAIJB1iXXFXeg55SH1Hc1UrW2xNdV4jGXUJch9gC3gBKAt5HXwPdgQoSDw

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prezenterka w "Dzień Dobry TVN" ogłosiła odejście. Teraz wyjawiła prawdziwy powód, fani nalegali

  2. Strasburger nie wytrzymał, wyznał całą prawdę ws. małżeństwa. Internauta: "kocha jego pieniądze"

  3. Księżna Diana przewidziała własną śmierć? Dwa lata wcześniej mówiła o wypadku Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

To ona stoi za "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim naprawdę jest Agnieszka Hekiert?
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Opozda skrytykowana przez internautów. Poszło o reklamę: "To nie zabronione?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Patricia Kazadi wróciła do tematu swojej choroby. Zaapelowała o wsparcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]