Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli wypadek. Samochód stanął w płomieniach
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 25.05.2024 14:50

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli wypadek. Samochód stanął w płomieniach

Żudziewicz
fot. KAPiF

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli wypadek. Do sieci trafiły zdjęcia wraku samochodu. W jakim są stanie?

Jak poznali się Hanna żudziewicz i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke po raz pierwszy połączyli siły ponad dziesięć lat temu, ale między nimi zawsze panowało napięcie. Dopiero po powrocie do Polski z licznych konkursów zagranicznych, gdzie tańczyli z innymi partnerami, spostrzegli siebie nawzajem z większym zrozumieniem i sympatią.     

 Wcześniej nie mogliśmy znieść siebie na co dzień. […] Mieszkając za granicą, dojrzałam bardzo szybko. Myślę, że u Jacka było tak samo, więc jak wróciliśmy do siebie, to patrzyliśmy na siebie już zupełnie inaczej — zdradziła Hania Żudziewicz w "Dzień Dobry TVN".  
 

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke zdobyli rozgłos dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie wielokrotnie udowodnili swoje umiejętności. Hania dwukrotnie triumfowała w programie, najpierw tańcząc z Robertem Wabichem, a potem z Piotrem Mrozem. Jacek dołączył do grona tancerzy w piątym sezonie i sięgnął po Kryształową Kulę, tworząc parę taneczną z aktorką Anną Karczmarczyk.  

Ich pasja do tańca połączyła ich na wiele lat, a moment zaręczyn miał miejsce w malowniczych Włoszech. Radosną nowiną ochoczo podzielili się w mediach społecznościowych, prezentując okazały pierścionek zaręczynowy. Jednak, gdy w czerwcu ubiegłego roku para ogłosiła, że spodziewają się dziecka, ich plany ślubne zostały odłożone na dalszy plan. Hania i Jacek skupili się na przygotowaniach do roli rodziców.  
 

Hanna Żudziewicz w przykrych słowach o kilkumiesięcznej córeczce. "Cierpi, płacze, ale co ja mogę zrobić?"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub

Niedawno zakochani wzięli ślub. Para pobrała się w urzędzie stanu cywilnego. Hanna Żudziewicz podzieliła się z fanami na Instagramie zabawnym zdjęciem. Podczas ceremonii ślubu cywilnego mała Róża nie mogła usiedzieć w miejscu. Eleganccy rodzice siedzieli w skupieniu, ale nie mogli powstrzymać mimowolnego uśmiechu. Róża cały czas kręciła się obok butów i sukni mamy, wyglądała, jakby je poprawiała.

Jeszcze takie wspomnienie zostawię. Róża dbała, żeby suknia i buty mamy, prezentowały się dobrze.  Ale na kościelnym ślubie jednak usiądzie z ciocią za rodzicami. Daleko za – napisała Hanna.
 

Wypadek samochodowy Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke

Teraz Hania przekazała przerażające wieści. Para miała wypadek na drodze do Sopotu. Samochód wpadł w poślizg, a następnie stanął w płomieniach. 

Najważniejsze, jesteśmy cali i zdrowi! Myśleliśmy czy coś pisać, ale może to będzie przestroga dla innych osób. Wczoraj pierwszy raz pojechaliśmy na weekend bez Różyczki i całe szczęście Jej z nami nie było. Cała i zdrowa czekała w domu. Jechaliśmy do Sopotu i wpadliśmy w poślizg. 

Para przekazała, że czuje się dobrze i szybko udało im się uciec z płonącego samochodu. Na szczęście córeczka z nimi nie podróżowała. 

Samochód szybko się zajął i dzięki Bogu udało nam się uciec z samochodu. Jesteśmy zdrowi fizycznie , ale psychicznie zmęczeni. Teraz jeszcze bardziej wiemy, że rzeczy materialne nie mają znaczenia. Chcemy trochę ochłonąć. Ściskamy Was i prosimy uważajcie na siebie.

Wypadek Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, fot. Instagram
Wypadek Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, fot. Instagram
Wypadek Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, fot. Instagram
Wypadek Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, fot. Instagram