Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska odchodzi z TVP

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na śniadanie". Prezenterka szykuje się do porodu

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Ida Nowakowska już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Prezenterka postanowiła więc zrobić sobie przerwę w pracy i pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie". Gwiazd, które w ostatnim czasie opuściły szeregi TVP, jest znacznie więcej.

  • Ida Nowakowska i Tomasz Wolny stanowią jeden z duetów prowadzących „Pytanie na śniadanie”

  • Prezenterka wyczekuje narodzin swojego pierwszego potomka, dlatego zdecydowała się na przerwę w pracy

  • Wcześniej z TVP pożegnał się m.in. Artur Orzech. Pojawiły się też informacje o odejściu Michała Szpaka

Ida Nowakowska od lat jest jedną z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej. Tancerka prowadziła takie programy jak „The Voice Kids” czy „Bake Off Junior”, a w ostatnim czasie regularnie pojawiała się w studiu „Pytania na śniadanie”. Towarzyszącym jej gospodarzem był Tomasz Wolny.

Ida Nowakowska wyczekuje narodzin synka

Choć Idzie Nowakowskiej długo udawało się ukrywać ciążę, w styczniu prezenterka oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zrobiła to w dość spektakularny sposób, a mianowicie przekazała radosną nowinę podczas prowadzonego przez siebie odcinka „Pytania na śniadanie”. Była wówczas w szóstym miesiącu ciąży.

Wiadomość o stanie błogosławionym znanej prezenterki poruszyła media. Ida Nowakowska szybko zaczęła udzielać wywiadów, w których dawkowała kolejne informacje. W pewnym momencie poinformowała, że lekarze wyznaczyli termin jej porodu na maj.

Niedługo później gwiazda TVP ujawniła, że urodzi chłopca. Odniosła się też do swojej przyszłości zawodowej. Już wtedy zaznaczyła, że w końcu nadejdzie taki moment, w którym będzie chciała zaplanować sobie przerwę w pracy. Chciała jednak, by – ze względu na radość, jaką dają jej występy na antenie – taka decyzja zapadła jak najpóźniej.

- Podchodzę do tego na luzie i myślę, że będę wiedziała, kiedy przyjdzie ten moment, by zrobić sobie przerwę, bo na przykład nie mam siły – mówiła w jednym z wywiadów.

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” pożegnała się z widzami

Okazuje się, że moment, o którym wspominała Ida Nowakowska, właśnie nadszedł. W najnowszym odcinku śniadaniówki TVP prezenterka poinformowała bowiem, że w najbliższym czasie nie pojawi się na antenie. Na wizji od razu pożegnał się z nią Tomasz Wolny. Fani zrobili to w social mediach.

- Pani Ido, wytrwałości, cierpliwości, proszę się trzymać i szybko do nas wracać, bo będzie tęskno – padł jeden z komentarzy na Facebooku.

Kto w ostatnim czasie rozstał się z TVP?

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska nie jest pierwszą gwiazdą, która w ostatnim czasie rozstała się z Telewizją Polską. O głośnym zakończeniu współpracy Artura Orzecha ze stacją przeczytacie TUTAJ, a więcej szczegółów dotyczących odejścia Michała Szpaka z TVP znajdziecie TUTAJ.

W przeciwieństwie do prowadzącego „Szansę na sukces” i jurora „The Voice of Poland” nic nie wskazuje na to, by Ida Nowakowska rozstawała się ze stacją na stałe. Na stronie „Pytania na śniadanie” pojawiła się bowiem informacja, że prezenterka robi sobie „krótką przerwę”. Sami zobaczcie:

To ostatni przed krótką przerwą program Idy i Tomka - zapraszamy wszystkich serdecznie do nas ???? Dzień dobry w czwartek...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Środa, 5 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >