Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ilona Ostrowska kochała męża bez pamięci. On odszedł do jej młodszej koleżanki. Dobrze znacie tę aktorkę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.02.2024 16:05

Ilona Ostrowska kochała męża bez pamięci. On odszedł do jej młodszej koleżanki. Dobrze znacie tę aktorkę

Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch, fot. KAPiF

Ilona Ostrowska zdobyła sympatię widzów, jako Lucy w serialu “Ranczo”. Prywatnie gwiazda jednak przeżyła trudne chwile w małżeństwie z Jackiem Borcuchem. Ich związek rozpadł się za sprawą koleżanki z branży. A jak dziś wyglądają relację aktorki z byłym małżonkiem?

Ilona Ostrowska w serialu "Ranczo"

Ilona Ostrowska zdobyła serca telewidzów, jako Amerykanka Lucy w serialu Telewizji Polskiej “Ranczo”. Produkcja przez lata biła rekordy oglądalności. Aktorce na planie towarzyszyły takie gwiazdy, jak Paweł Królikowski, Cezary Żak i Artur Barciś. 

Gwiazda zagrała w wielu produkcjach. Do tych najbardziej znanych należą m.in. film “Ranczo Wilkowyje”, będący kontynuacją popularnego serialu, “Ile waży koń trojański” w reżyserii Juliusza Machulskiego, gdzie zagrała obok Roberta Więckiewicza czy serial “Pod powierzchnią”.

Aktorka przez sześć lata grała w serialu “Na dobre i na złe” postać Kasi Smudy, partnerki Falkowicza, granego przez Michała Żebrowskiego. 

Ilona Ostrowska o powrocie „Rancza”. Mówi nam o pomyśle produkcji: „Mam mieszane uczucia” Zagrała Lucy w serialu "Ranczo", później słuch o niej zaginął. Jak dziś wygląda Ilona Ostrowska?

Związki Ilony Ostrowskiej

Artystka wiele lat temu była związana z kolegą z branży, Tomaszem Karolakiem.  Para była nawet zaręczona.

Kiedyś byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została. Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana - wyznał aktor w rozmowie z “Dzień dobry TVN”.

Ostrowska i Karolak jednak rozstali się z powodu dzielącej ich odległości, jak wyznał aktor, był jeszcze inny powód. Artysta odwiedził narzeczoną, która mieszkała i pracowała we Wrocławiu.

Zastałem tam mężczyznę, nie silniejszego i większego. Takiego, co był wtedy na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane - ujawnił.

Aktorka w 2004 roku wyszła za mąż za reżysera Jacka Borcucha. Poznał ich ze sobą ekranowy partner Ostrowskiej, Paweł Królikowski. Dwa lata po ślubie na świat przyszła ich córka Miłosława. Para była ze sobą szczęśliwa, jednak Ilonę Ostrowską czekały ciężkie chwile.

Mąż Ostrowskiej zdradzał ją z młodszą kobietą

Gwiazda "Rancza: została zdradzona przez męża. W trackie trwania związku z Ostrowską Jacek Borcuch związał się z o wiele młodszą aktorką Olgą Frycz, córką popularnego aktora Jana Frycza.  Mężczyzna zdecydował się na opuszczenie rodziny. W 2012 roku doszło do rozwodu pary.

Dziś byli małżonkowie mają dobre relacje ze względu na córkę Miłosławę ale łączy ich także praca. Ilona Ostrowska przyjęła rolę w serialu “Warszawianka”, którego reżyserem jest Jacek Borcuch. Tak artystka mówi o ich współpracy.

To nie jest tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. Trzeba się jakoś umieć dogadać, trzeba się lubić i my się lubimy, szanujemy. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił. Ale to super, to największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy - powiedziała Ilona Ostrowska.

Po rozwodzie artystka spotykała się z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim, jednak ten związek nie przetrwał. Aktualnie Ostrowska jest zaręczona z muzykiem Patrykiem Stawińskim, z którym doczekała się synka Gustawa.

Ilona Ostrowska, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch, fot. KAPiF
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch, fot. KAPiF