Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak wygląda córka Urbańskiej i Józefowicza? 15-letnia Kalina to piękność
Karolina Kurek
Karolina Kurek 07.06.2024 21:38

Jak wygląda córka Urbańskiej i Józefowicza? 15-letnia Kalina to piękność

Natasza Urbańska
fot. KAPiF, Instagram

W mediach spekuluje się o rozstaniu Urbańskiej i Józefowicza. Ich córka to piękność. Kalina coraz bardziej przypomina sławną mamę. Szczegóły. 

Natasza Urbańśka i Janusz Józefowicz rozstali się?

W mediach niedawno pojawiła się informacja, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz rozstali się. Jedna z czytelniczek portalu Pudelek przekazała, że artysta miał podczas przedstawienia w Teatrze Buffo wyznać ze sceny, że między nim a żoną doszło do rozstania, czym wprawił w szok publiczność. 

Janusz Józefowicz zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedzi: "Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni". Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych - przekazano. 

Jurorka programu “The Voice Kids” była zaskoczona, gdy została zapytana o powyższą sytuację. Urbańska odpowiedziała:

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media.

Józefowicz ogłosił ze sceny, że rozstał się z Urbańską. Jest komentarz artystki Urbańska odpowiada na pytanie o rozwód z Józefowiczem. Wymowna reakcja

Tak dziś wygląda córka Urbańskiej i Józefowicza

Kalina Józefowicz przyszła na świat w 2008 roku. W grudniu skończy 16 lat. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz strzegli prywatności i unikali pokazywania wspólnych, rodzinnych zdjęć w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu zmienili oni podejść, a ich jedyna córka posiada konto w mediach społecznościowych, gdzie dodaje nowe fotografie. Nastolatka przypomina sławną mamę, ale też jak to dziewczyny w tym wieku eksperymentuje ze swoim wyglądem. Jakiś czas temu post, gdzie zaprezentowała się obserwującym w różowych włosach. 

Natasza Urbańska zapytana o relacje z córką odparła:

Moja Kalina to jest taki mały Józefowicz. Ja mam dużego Józefowicza i małego. I teraz spróbuj się w tym odnaleźć. To jest chyba dobra odpowiedź na to pytanie.

Związek Urbańskiej i Józefowicza

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w 208 roku zawarli związek małżeński. Para od lat współpracuje na polu zawodowym. Piosenkarka i choreograf prowadzą razem wiele projektów. Duet jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w polskim show-biznesie. Jednak rzadko zabierali głos na temat ich związku i życia rodzinnego. W mediach często pojawiały się informacje, że Urbańska i Józefowicz rozstali się. Mimo to małżonkowie trwali przy sobie przez lata. Natasza odniosła się w jednym z wywiadów do spekulacji o rozstaniu. 

Co roku jestem rozwodzona. Mój mąż ma przegląd mediów, więc mnie o tym informuje: "Nic mi nie mówiłaś, Natasza, że coś tu się dzieje". Z przymrużeniem oka to traktujemy, bo inaczej chyba się nie da. Ja nie czytam żadnych newsów, żadnych plotek - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Myślicie, że doniesienia "Pudelka się potwierdzą?

Kalina Józefowicz, fot. Instagram
Kalina Józefowicz, fot. Instagram
Natasza Urbańska z córką, Kaliną fot. KAPiF
Natasza Urbańska z córką, Kaliną, fot. KAPiF