Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wygląda najpiękniejsze dziecko w show-biznesie? Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia, a internet zapłonął
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 14.06.2023 10:36

Tak wygląda najpiękniejsze dziecko w show-biznesie? Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia, a internet zapłonął

Małgorzata Rozenek z synem Heniem
Instagram @m_rozenek

Jak wygląda syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? Gwiazda pokazała nowe zdjęcia Henryka, a w komentarzach zaczął się festiwal zachwytów. 3-latek to prawdopodobnie najśliczniejsze dziecko w polskim show-biznesie.

Kiedy Małgorzata Rozenek urodziła najmłodszego syna – Henryka?

Małgorzata Rozenek doczekała się trzech synów. Dwóch ze związku z aktorem Jackiem Rozenekim – Tadeusza i Stanisława, i jednego z Radosławem Majdanem – Henryka. 

Najmłodsza pociecha prezenterki 10 czerwca skończyła trzy lata. Zanim jednak chłopiec przyszedł na świat, gwiazda kilkakrotnie podejmowała próbę zajścia w ciążę metodą in vitro. O swoich przejściach opowiedziała w kilku wywiadach. Zrobiła to jako wyraz wsparcia dla innych par, które w ten sam sposób walczą o spełnienie marzenia o pełnej rodzinie.

“Nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie, ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę pracę dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody!” – powiedziała w rozmowie z portalem plodnosc.pl.

Aneta Zając pokazała synów i po chwili zaczęła się tłumaczyć. Zarzucili jej hipokryzję

Czy Radosław Majdan był przy porodzie Małgorzaty Rozenek?

Narodziny Henryka były dla polskiego show-biznesem wydarzeniem na miarę narodzin dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Cała branża z zapartym tchem wyczekiwała pierwszej informacji, w której Rozenek podzieliła się radosnymi wieściami. Zrobiła to krótko po porodzie.

Na swoich profilach w social mediach zamieściła zdjęcia z noworodkiem. Powstały one w szpitalu. Nie brakowało na nich matczynych czułości i łez szczęścia. Gwiazdę przez cały czas wspierał Radosław Majdan, któremu udało się być przy narodzinach pierwszego syna. Przypomnijmy, że ten przełomowy dla rodziny moment miał miejsce w trakcie pandemii, gdy wprowadzono liczne ograniczenia, w tym zakaz uczestnictwa ojców przy porodach partnerek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Heniem na porodówce
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Heniem na porodówce

Majdan w wywiadzie dla Onetu mówił o wielkim szczęściu – Rozenek urodziła niecałą dobę po tym, jak zniesiono wspomniane ograniczenie:

"Skoro rząd był na "nie", to my to respektowaliśmy. Przede wszystkim uważam, że ta decyzja leży po stronie szpitala. To tam ludzie pracują, narażają swoje życie i wiadomo, że chcą zminimalizować jakiekolwiek zagrożenie. Ale skoro doszli do wniosku, że już za miesiąc, ponieważ wtedy wypada nasz termin, zagrożenie będzie zerowe, to ja też się bardzo z tego powodu cieszę. Umówmy się, jeśli razem mieszkamy, to jeśli mąż czy partner kobiety rodzącej byłby chory, to ona, idąc do szpitala, pewnie też by była zarażona koronawirusem" – powiedział.

Syn Małgorzaty Rozenek Henryk Majdan najpiękniejszym dzieckiem w polskim show-biznesie?

Dziś Henio ma trzy lata i jest gwiazdą Instagrama. Chłopiec regularnie gości na prowadzonym dla fanów profilu Małgorzaty Rozenek. Jego zdjęcia zawsze wywołują falę zachwytów. Internauci często podkreślają, jak śliczny jest najmłodszy syn prowadzącej “Dzień Dobry TVN”. Dowodem na to jest najnowsza sesja z domowego zacisza, jaką gwiazda zamieściła w sieci.

Rozenek podzieliła się fotkami z zabawy chłopca z psem. Na jego twarzy rysuje się szeroki uśmiech. Wielu zwróciło uwagę na jego czarujące spojrzenie – niebieskie oczy i blond włosy.

W komentarzach możemy przeczytać m.in. takie oto opinie:

– “Jaki ładny chłopczyk. Najpiękniejsze dziecko wśród polskich gwiazd”.

– “Śliczny, aż zakochałam się”.

– “Śliczny, do schrupania. Przystojniak z niego rośnie”.

– “Ojej będzie łamał serca”.

Komplementów pod adresem Henia przybywa z każdą minutą, co wcale nas nie dziwi. Sami zobaczcie, na jakiego przystojniaka wyrasta.

Henio Majdan – syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu 2023
Henio Majdan – syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu 2023
Henio Majdan – syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu 2023
Henio Majdan – syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu 2023
Henio Majdan – syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu 2023
Henio Majdan – syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu 2023