Swiatgwiazd.pl
Jarosław Jakimowicz atakuje Piotra Zelta

East News / TRICOLORS

Jarosław Jakimowicz uderza w Piotra Zelta. „Nie kłam”

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

  • Jarosław Jakimowicz skomentował wywiad, jakiego udzielił Piotr Zelt.

  • Zelt w rozmowie z portalem Niezależna.pl opowiedział o jednym ze swoich kolegów, który w czasie wystawiania wspólnej sztuki w teatrze miał go prowokować. Później został zwolniony.

  • Jakimowicz odniósł się do wywiadu i przyznał, że to właśnie jego miał na myśli Piotr Zelt.

Jarosław Jakimowicz znany jest z dużej otwartości w wypowiadaniu się na wszelkie tematy światopoglądowe oraz te, które dotyczą jego sporów z innymi osobami ze świata show-biznesu. Jest bezpośredni i nie stroni od emocjonalnych wpisów.

Jarosław Jakimowicz o wywiadzie z Piotrem Zeltem

Piotr Zelt w ostatnim czasie udzielił wywiadu portalowi Niezależna.pl, w którym wyraził swoją opinię na temat angażowania się celebrytów w spory polityczne. Jak stwierdził, każdy artysta ma prawo do własnych poglądów.

- Dopóki nie ma zachowań ewidentnie agresywnych, albo dyskredytujących, tudzież wręcz prześladujących pewne grupy społeczne [...] - podkreślił Zelt.

Aktor zasugerował, że jego koledzy po fachu, którzy wyznają poglądy liberalne, nigdy nie emanowali wulgarnymi zachowaniami. Niestety w przypadku osób konserwatywnych, gwiazdor dosyć często spotykał się z obraźliwymi epitetami, głównie rasistowskimi i antysemickimi.

rolnicy. podlasie andrzej

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej zdradził, ile kobiet chce się z nim umówić

CZYTAJ DALEJ

Na koniec dziennikarz zapytał Zelta o wykluczenie jednego z aktorów ze spektaklu Goło i wesoło. Gwiazdor przyznał, że był przez tę osobę wielokrotnie prowokowany i zdecydował, że zrezygnuje ze swojej roli w sztuce. Okazało się jednak, że producent podziękował nie jemu, a właśnie temu drugiemu. Do sprawy odniósł się Jarosław Jakimowicz.

Jakimowicz: nie kłam

Jarosław Jakimowicz na swoim Instagramie przyznał, że osoba, o której w wywiadzie mówił Piotr Zelt to właśnie on. To Jakimowicz grał w spektaklu razem z Zeltem. Jak twierdzi prezenter TVP Info, kiedy producent oficjalnie podziękował mu za udział w sztuce, przyznał, że Piotr nie zgadza się z konserwatywnymi poglądami Jarosława. Miał dać producentowi ultimatum - albo on, albo Jakimowicz.

Chociaż Piotr Zelt podkreślał, że to nie z powodu różnic politycznych nie zgadzał się z Jakimowiczem, a z pobudek prywatnych, sam Jakimowicz ma na ten temat nieco inne zdanie. Jak dodał, akurat w tamtym czasie, gdy został zwolniony, pracował już w programie TVP Info Jedziemy.

Jakimowicz w obszernym wpisie nie ukrywał, że przez dwa lata bardzo bolała go zaistniała sytuacja, jednak do tej pory nie chciał niczego ujawniać. Od tamtego czasu nie zagrał już w sztuce. Jak zaznaczył na początku, Piotr Zelt był zawsze bardzo ważną dla niego osobą, był nawet gościem na jego ślubie.

Na koniec Jarosław wyznał, że próbował skontaktować się z Zeltem, jednak ten nie odbiera: NIE KŁAM PIOTRZE NIE KŁAM ‼️ - zwrócił się do kolegi po fachu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >