Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jeden z dziesięciu" po latach zniknie z anteny? TVP wydała oficjalny komunikat
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.06.2022 18:00

"Jeden z dziesięciu" po latach zniknie z anteny? TVP wydała oficjalny komunikat

Jeden z dziesięciu
fot. kadr / Jeden z dziesięciu / ITV Global Entertainment

"Jeden z dziesięciu" to nieprzerwany od prawie 30 lat teleturniej, który przyciąga przed odbiorniki setki tysięcy polskich widzów. W sieci pojawiły się jednak informacje, że ulubiony format może zniknąć z ekranów. Stanowisko w sprawie doniesień wystosowała sama TVP.

Popularny teleturniej od prawie trzech dekad zabawia widzów dawką rozrywki i prawdziwym emocjami. Uczestnicy w każdym odcinku muszą popisać się wiedzą ogólną oraz sprytem w kierowaniu pytaniami. Najbardziej obeznani mogą liczyć na dojście do finału, a także zdobycie nagrody pieniężnej.

Media obiegły jednak niepokojące informacje, że "Jeden z dziesięciu" może zniknąć z anteny po wakacyjnej przerwie. Domysły stały się na tyle rozpowszechnione, że Telewizja Polska postanowiła wydać oświadczenie w tej kwestii.

"Jeden z dziesięciu" zniknie z TVP?

Teleturniej od wielu lat pozostaje w niezmienionej formule z legendarnym prowadzącym, Tadeuszem Sznukiem. Widzowie przyzwyczaili się do programu, który pomimo tradycyjnej formy nadal zapewnia masę rozrywki. Ciekawe pytania oraz interesujący uczestnicy sprawili, że odbiorcy z chęcią powracają do programu.

Z biegiem lat mogłoby się wydawać, że "Jeden z dziesięciu" będzie tracił na zainteresowaniu na rzecz nowocześniejszych programów rozrywkowych. Dzisiejsza oferta telewizyjna przedstawia widzom masę atrakcji, które przebijają się w kolorowej formule i skomplikowanych regułach.

Wśród morza nowości "Jeden z dziesięciu" jest dobrze znanym programem, który od lat wiernie trzyma się własnej wizji. Fani teleturnieju zaczęli się jednak zastanawiać, czy tradycyjność nie zostanie w dzisiejszych czasach uznana za niemodną. Pojawiły się nawet niepokojące domysły, że program może zupełnie zniknąć z anteny.

Telewizja Polska postanowiła odpowiedzieć na doniesienia o zakończeniu emisji popularnego programu. Jak przyznaje biuro prasowe, fani teleturnieju już niedługo będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami "Jeden z dziesięciu".

Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju zobaczymy jesienią, zdjęcia do programu trwają. Prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk — taką informację przekazało TVP jednemu z portali internetowych.

"Jeden z dziesięciu" ceni wiedzę uczestników

Teleturniej Telewizji Polskiej jest jednym z nielicznych w ofercie programowej, który stawia przed uczestnikami trudne pytania z wiedzy ogólnej. Obecne programy rozrywkowe często stawiają na umiejętność artystyczne.

"Jeden z dziesięciu" nadal pozostaje wierny pierwotnej wizji, która na pierwszym miejscu stawiała wiedzę uczestników. Z trzema szansami na błąd każdy z nich stara się dojść jak najdalej, by pochwalić się znajomością faktów oraz zawalczyć o pieniężne nagrody.

Fani teleturnieju mogą ze spokojem czekać na nowe odcinki, które według planu pojawią się już na jesieni. W roli prowadzącego nadal zobaczymy Tadeusza Sznuka, który będzie sprawdzał wiedzę dziesięciu uczestników.

Jeden z dziesięciu
Kadr z programu Jeden z dziesięciu, prod. ITV Global Entertainment
Jeden z dziesięciu
Kadr z programu Jeden z dziesięciu, prod. ITV Global Entertainment
Jeden z dziesięciu
Kadr z programu Jeden z dziesięciu, prod. ITV Global Entertainment

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Legendarna polska artystka walczy z ciężką chorobą. Nieoczekiwanie ujawniła całą prawdę

2. Gwiazda najpierw pozowała bez ubrań, teraz zachwyciła formą. Trudno uwierzyć, ile ma lat

3. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Co czeka nas od 13 do 19 czerwca?

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Plotek.pl