Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Joanna Lichocka przyłapana na sylwestrze w Zakopanem. Jest nagranie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 09:58

Joanna Lichocka przyłapana na sylwestrze w Zakopanem. Jest nagranie

Joanna Lichocka
fot. Jakub Kaminski/East News

Sylwestrową noc Joanna Lichocka spędziła pod sceną "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Zachowanie posłanki wzbudziło duże kontrowersje wśród internautów. Na Twitterze ukazał się krótki filmik, na którym wyraźnie widać, że Lichocka nie ma na sobie maseczki ochronnej.

W internecie rozpętała się burza, gdy Karolina Pawliczak udostępniła nagranie z Joanną Lichocką bez maseczki. Posłanka PiS bawiła się w tłumie turystów, nie zważając na obowiązujące obostrzenia.

Joanna Lichocka bez maseczki w Zakopanem

Joanna Lichocka została przyłapana na "Sylwestrze Marzeń" w Zakopanem. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby nie fakt, że posłanka PiS nie miała na twarzy maseczki. Jej błąd wychwyciła Karolina Pawliczak z Lewicy. Udostępniła nagranie na Twitterze i ostro skrytykowała Lichocką.

- Czy to posłanka PiS, J. Lichocka w ferworze zabawy, w środku pandemii i bez maseczki? Bo trudno uwierzyć! - napisał Pawliczak.

Jej oburzenie podzielili internauci. Po Lichockiej nie zostawili suchej nitki.

- Tam corona wirus nie ma wstępu — nie posiada legitymacji pisu, więc zabawa jest bezpieczna...

- Wirus, wirus w Zakopanem. PiS polewa se szampanem.

- Mi nie jest trudno uwierzyć.

- Zaraz Panią środkowym palcem pozdrowi za takie wpisy — czytamy.

Joanna Lichocka odpowiada na zarzuty

Na odpowiedź Lichockiej nie trzeba było długo czekać. Przekazała, że jest zaszczepiona i przy wejściu na koncert pokazała swój paszport covidowy.

- Byłam na "Sylwestrze Marzeń", chciałam zobaczyć, jak to wygląda z bliska... Otóż bardzo dobrze wygląda, świetna organizacja, świetna zabawa, gratki dla Jacka Kurskiego. Aha, żeby tam być, musiałam okazać paszport covidowy (tak, inni też musieli). Uprzedzono o tym grzecznie w zaproszeniu.

Warto zauważyć, że zgodnie z zasadami opublikowanymi przez Ministerstwo Zdrowia usta i nos należy zasłaniać "wszędzie tam, gdzie masz kontakt z ludźmi, z którymi nie mieszkasz i nie masz możliwości zachowania odpowiedniego dystansu (1,5 m)". Mimo to na zarzut braku maseczki od jednego z komentatorów Lichocka odpowiedziała:

- Nie ma obowiązku noszenia maseczek na wolnym powietrzu. W zamkniętych pomieszczeniach tak.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grażyna Wolszczak nie chciała dłużej milczeć. Potwierdził się przykry scenariusz 2. Zamachowski zapadnie się pod ziemię. Richardson właśnie ujawniła kompromitujący fakt 3. Niewiarygodne, jak TVP potraktowało Tomasza Kammela po śmierci jego ojca

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].