Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Moro opowiedziała o pobycie w Rosji. "Tam czas się zatrzymał"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.03.2022 01:00

Joanna Moro opowiedziała o pobycie w Rosji. "Tam czas się zatrzymał"

Joanna Moro
fot. instagram.com/joannamoro.official

Joanna Moro nie raz odwiedzała Rosję z powodów obowiązków zawodowych. Wyznała, jak wyglądają realia życia we wschodnim mocarstwie. Czas dla obywateli jakby stanął w miejscu.

Aktorka początki kariery stawiała w serialach jako epizodystka, próbując swoich sił w licznych castingach. Ostatecznie udało jej się wcielić w legendarną piosenkarkę w produkcji TVP, Annę German. Dzięki wspaniałej grze i niesamowitemu głosowi aktorka podbiła serca producentów, a następnie widzów popularnego serialu.

Plany zdjęciowe wymusiły na aktorce liczne podróże poza granice Polski, część serialu kręcona była w Rosji. Joanna Moro przyznaje, że pierwsze zetknięcie ze wschodnim państwem zrobiło na niej ogromne wrażenie. Żyjący tam ludzie wydają się być jak z innej epoki.

Joanna Moro opowiedziała o wrażeniach z pobytu w Rosji

Gwiazda odwiedzała wschodnie mocarstwo przy okazji pracy nad serialami, które były tam kręcone. Kobieta przyznaje, że pierwsze zetknięcie z odmienną kulturą pozostawiło ją w szoku. Już sam przylot i pobyt na lotnisku wywarł wrażenie podróży w czasie.

- Jak kiedyś przyjechałam na lotnisko to tak, jakby 30 lat wstecz u nas ze wszystkim. Nawet jak widzi się dzieci, które mają katar. To wycierają nos chusteczką nie jednorazową, tylko taką materiałową jak kiedyś były. Tam się czas zatrzymał — wspomniała pierwsze zetknięcie z obcym krajem. Pomimo odnoszonych sukcesów za wschodnią granicą, Joanna Moro nie zamierzała na stałe przeprowadzić się, by rozwijać tam kariery aktorskiej. Kobieta, choć urodziła się w Litwie, zżyła się z ukochaną Polską, którą uważa za ojczyznę. W stolicy żyje na co dzień ze swoim mężem i dziećmi.

- Ja zagrałam dwa seriale w Rosji, mogłam tam zostać. Zdecydowanie nie chciałam. Tak samo jak Anna German – też zdecydowała, że mieszkała w Polsce. [...] Tutaj miałam dwójkę dzieci, miałam męża, więc nie chciałam przenosić całej rodziny tam, żeby robić karierę — wyznała w rozmowie dla portalu Jastrząb Post.

Joanna Moro aktywnie wspomaga Ukraińców

Rosyjska agresja na mieszkańców naszych wschodnich sąsiadów poruszyła wiele polskich gwiazd, które na różne sposoby próbują solidaryzować się z cierpiącymi rodzinami. Niektórzy przekazują datki pieniężne na rzecz potrzebujących uchodźców, inni udostępniają materiały, by przekazywać realne informacje ze wschodniego frontu.

Joanna Moro postanowiła w akcje solidarności przygarnąć ukraińską rodzinę pod swój dach. Gwiazda zapewniła bezpieczne zakwaterowanie zupełnie obcym ludziom, którzy znaleźli się w potrzebie.

W obliczu wojny polskie społeczeństwo bezinteresownie ruszyło na pomoc wschodnim sąsiadom, którzy w przeciągu kilku dni musieli zmierzyć się z zupełnie nową rzeczywistością. W naszym kraju odnaleźli spokój oraz ludzi, którzy z życzliwością pomogą im zorganizować dalszy transport lub tymczasowy pobyt.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Syn przekazał druzgocące wieści. Uwielbiany aktor jest w ciężkim stanie, rodzina szykuje się na najgorsze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Joanna Moro