Pierwsza miłość - Julia Scott została napadnięta Żródło: kadr z serialu "Pierwsza miłość"/ipla.tv

Julia Scott i jej mąż zostali napadnięci na wakacjach

29 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Znana z „Pierwszej miłości” Julia Scott często podróżuje po świecie. Ostatnio wraz z mężem odwiedziła Gwatemalę, gdzie oboje byli uczestnikami niebezpiecznego zdarzenia. Małżeństwo zostało napadnięte i okradzione przez uzbrojonych napastników. Aktorka opowiedziała o wszystkim na Instagramie.

  • Julia Scott szerszej publiczności znana jest jako Julia Pogrebińska
  • Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość”, „Plebania” czy „Wataha”
  • Od ponad trzech lat jej mężem jest instruktor jogi, John Scott
  • Para często podróżuje po świecie, relacjonując swoje wyjazdy w mediach społecznościowych
  • W Gwatemali małżeństwo zostało zaatakowane i okradzione. Napastnicy mieli broń

Julię Scott, która największą popularność zdobyła jako Julia Pogrebińska, z pewnością kojarzą wszyscy fani „Pierwszej miłości”. Aktorka przez blisko 6 lat wcielała się bowiem w postać Pauliny Sobolewskiej, która poważnie namieszała w życiu serialowego małżeństwa Emilki i Bartka. Dziś artystka coraz rzadziej pojawia się na szklanym ekranie, poświęcając się ukochanym podróżom i jodze.

Gwiazda „Pierwszej miłości” przeżyła chwile grozy

Julia Scott od kilku lat zajmuje się trenowaniem jogi, która stała się nie tylko jej pasją, ale także zawodem. Wszystkiego nauczył ją jej mąż – światowej klasy jogin John Scott. Mężczyzna często zabiera żonę na zagraniczne wyjazdy. W marcu para wybrała się do Gwatemali.

Podróże Julii i Johna nie są owiane tajemnicą, a małżeństwo chętnie relacjonuje ich przebieg na swoich profilach społecznościowych. Fani mogą podziwiać zdjęcia swoich ulubieńców, zapierających dech w piersiach krajobrazów oraz skomplikowanych figur wykonywanych podczas treningów jogi. Kilka dni temu mogli jednak usłyszeć mrożącą krew w żyłach opowieść.

W miniony weekend na instagramowym profilu Julii Scott pojawiło się nagranie, na którym aktorka podzieliła się najnowszą historią z Gwatemali. Opowiedziała, jak oboje z mężem zostali zaatakowani przez uzbrojonych napastników. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało.

Nowe informacje ws. stanu zdrowia Krzysztofa KrawczykaNowe informacje ws. stanu zdrowia Krzysztofa KrawczykaCzytaj dalej

- Właśnie zostaliśmy okradzeni w Gwatemali przez mężczyzn, którzy zatrzymali naszego kierowcę. Mieli przy sobie broń. To szaleństwo. Zabrali wszystko. Cieszymy się, że żyjemy i mamy przy sobie paszporty. Nigdy nic podobnego nam się nie przydarzyło – mówiła aktorka.

Julia Scott – kim jest?

Julia Scott urodziła się 16 lipca 1984 roku w Kazachstanie. Jej rodzina ma polskie korzenie, które ta postanowiła odkryć w wieku 17 lat. Przyjechała do kraju, zamieszkała w Krakowie, a niedługo później rozpoczęła studia. Najpierw na kierunku kulturoznawstwa, potem w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

Pogrebińska wystąpiła w wielu polskich produkcjach. Na jej koncie znajdują się takie seriale jak „Pierwsza miłość”, „Wataha”, „Linia życia” czy „Plebania”. Aktorka zagrała także w filmie „Pitbull. Nowe porządki”.

W 2013 roku Julia Pogrebińska poznała swojego przyszłego męża, Johna Scotta. Aktorka wzięła udział w prowadzonych przez niego zajęciach jogi. Między obojgiem od razu zaiskrzyło, dlatego w 2017 roku stanęli oni na ślubnym kobiercu. Julia w zwiewnej białej sukience, natomiast jej ukochany w tradycyjnym stroju szkockim.

Od tego czasu Julia i John są nierozłączni. Razem trenują jogę i zwiedzają świat. Czasami wracają jednak do swojej bezpiecznej przystani, którą jest mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, Instagram, WP Gwiazdy

Następny artykuł