Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Żyła zaskoczyła zdjęciem z noworodkiem! Przecież dopiero chwaliła się zaręczynami. A tu ponownie jest czego gratulować
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.02.2024 19:03

Justyna Żyła zaskoczyła zdjęciem z noworodkiem! Przecież dopiero chwaliła się zaręczynami. A tu ponownie jest czego gratulować

Justyna Żyła
Justyna Żyła pokazała zdjęcie z noworodkiem, fot. KAPiF/instagram.com/justynazyla/

Justyna Żyła o swoich osobistych sukcesach chętnie mówi w mediach społecznościowych. Niedawno internauci zalali ją gratulacjami z powodu zaręczyn, a tu takie wiadomości. W relacji pokazała zdjęcie z noworodkiem. Ma ogromne powody do dumy.

Justyna Żyła rozstała się ze skoczkiem. Potem usłyszał o niej show-biznesu

Justyna Żyła przez dwanaście lat była związana ze słynnym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Wydawało się, że małżeństwo świetnie się dogaduje podczas łączenia życia zawodowego z wychowywaniem dwójki dzieci. Niestety w rzeczywistości ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Po rozstaniu Justyna Żyła zaczęła pojawiać się w show-biznesie. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" przyniósł jej rozpoznawalność i odbiorców w mediach społecznościowych. To z nimi dzieli się kolejnymi osobistymi sukcesami, a tych w ostatnim czasie nie było mało.

Pod koniec minionego roku powiadomiła o milowym kroku w swojej relacji, a teraz pokazała urocze zdjęcie z noworodkiem. Obserwatorzy mają kolejne powody do gratulacji?

Jakie wykształcenie ma Piotr Żyła? Profesura na horyzoncie. Zdziwieni? Przyłapali Żyłę z młodziutką partnerką. Dlatego plotki nie cichną! To tak ją traktuje skoczek

Justyna Żyła ponownie zaręczona. To nie koniec radości

Po rozstaniu zarówno Justyna jak i Piotr rozpoczęli nowe relacje. Skoczek w mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia z ukochaną. Wygląda na to, że także jego była żona postanowiła rozpocząć nowy etap swojego życia.

W czasie świąt Bożego Narodzenia pochwaliła się internautom uroczym zdjęciem, na którym widać całujących się na tle choinki zakochanych. Justyna Żyła otrzymała od ukochanego bukiet pięknych czerwonych róż, a w opisie nagrania zdradziła, że powiedziała "tak".

Nigdy nie mów nigdy - dodała.

W jednej z relacji zapozowała z pierścionkiem zaręczynowym. Internauci nie kryli słów gratulacji. To jednak nie koniec radości w domu celebrytki. Kolejne prywatne zdjęcie rozczula.

Justyna Żyła
Justyna Żyła pokazała zdjęcie z noworodkiem, fot. instagram.com/justynazyla/

Justyna Żyła pokazała zdjęcie noworodka. Rozczulający widok

Po krótkiej nieobecności w mediach społecznościowych Justyna Żyła zaskoczyła internautów kolejnym zdjęciem z prywatnej kolekcji. Tym razem zobaczyliśmy ją razem z małym noworodkiem wtulonym w jej ramionach. Czyżby była żona Piotra Żyły powitała na świecie kolejne dziecko?

Sto lat Synu - napisała.

Rozczulające zdjęcie było jedynie pamiątką z dnia narodzin jej syna. Nastolatek obchodził 31 stycznia swoje 17. urodziny. Dzieci Justyny i Piotra Żyły sporadycznie pojawiają się w mediach społecznościowych matki. Post był uroczym upamiętnieniem przez celebrytką wyjątkowej chwili. Nie da się ukryć, że początek roku zapowiada się dla niej w jasnych barwach.

Justyna Żyła
Justyna Żyła pokazała zdjęcie z noworodkiem, fot. instagram.com/justynazyla/
Justyna Żyła
Justyna Żyła pokazała zdjęcie z noworodkiem, fot. instagram.com/justynazyla/
Justyna Żyła
Justyna Żyła pokazała zdjęcie z noworodkiem, fot. instagram.com/justynazyla/
Justyna Żyła
Justyna Żyła pokazała zdjęcie z noworodkiem, fot. KAPiF