Kaja Paschalska Żródło: Wywiad z Kają Paschalską i Pauliną Holtz z 1997 roku; screen youtube.com/KajaPaschalskaFC

Kaja Paschalska zrobiła zawrotną karierę

1 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kim jest osoba ze zdjęcie? To nikt inny jak Kaja Paschalska, którą telewidzowie mieli okazję poznać pierwszy raz ponad dwie dekady temu. Aktorka zasłynęła przede wszystkim z roli Oli z klanu Lubiczów. Na swoim koncie ma także występy dubbingowe i epizodyczne.

  • Kaja Paschalska zawdzięcza swą popularność roli Oli Lubicz
  • Serialowa Ola zawodowo zajmuje się również działalnością w branży muzycznej i aktorstwem dubbingowym
  • Ostatnio aktorka zachwyciła fanów “zdobyczami” z sesji zdjęciowej

Kaja Paschalska zaistniała w mediach dzięki roli Oli Lubicz, córki serialowych Krystyny i Pawła, w jednym z najpopularniejszych polskich seriali “Klan”. Aktorka pojawia się w nim od 1997 roku. Ta jedna zawodowa decyzja otworzyła przed Kają Paschalską wiele innych zawodowych drzwi. Dziś serialowa Ola to nie tylko aktorka telewizyjna, ale i piosenkarka czy aktorka dubbingowa.

Kaja Paschalska rozkręca karierę od przeszło 20 lat

Urodzona w 1986 roku Kaja Paschalska dała się poznać setkom rodaków jako Ola z klanu Lubiczów. O czym wiedzą uważni entuzjaści innych polskich seriali, aktorka ma na swoim koncie również telewizyjne role epizodyczne.

Kaja Paschalska pojawiła się między innymi w kultowym już sitcomie “Świat według Kiepskich”. Jej epizod przypadł na 116 odcinek serialu, gdzie aktorka wcieliła się w Mariolę. Podobnie tylko jeden raz mieli okazję ujrzeć ją widzowie “Hotelu 52” - w 49 odcinku Kaja Paschalska zaistniała tam jako Bożena Malinowska.

Na wiele lat aktorka związała drogę zawodową z jedną z animowanych postaci. Chodzi o Iskierkę z animowanych filmów z serii o “Dzwoneczku”, wróżki znanej oryginalnie z powieści autorstwa szkockiego pisarza J. J. Barriego, która została później zaadaptowana przez studio Disney. Kaja Paschalska użyczała głosu Iskierce aż w siedmiu produkcjach.

Księżna Kate ma na głowie 8-centymetrową bliznęKsiężna Kate ma na głowie 8-centymetrową bliznęCzytaj dalej

Kaja Paschalska jest również znana jako piosenkarka. Debiutowała na rynku fonograficznym w 2001 roku, gdy światło dzienne ujrzał jej pierwszy album studyjny nazwany od imienia i nazwiska autorki. Warto wspomnieć, iż serialowa Ola pracowała nad jego powstaniem między innymi z Krzysztofem Antkowiakiem.

Serialowa Ola Lubicz pojawiła się także w 3. edycji popularnego show rozrywkowego “Twoja twarz brzmi znajomo” z 2015 roku. Udowodniła tam zarówno swoje zdolności aktorskie, jak i wokalne, co pozwoliło jej ostatecznie zająć czwarte miejsce.

Serialowa Ola Lubicz zachwyca sesją zdjęciową

Dziś oficjalny instagramowy profil aktorki zrzesza grono ponad 34 tys. obserwatorów. Każdy entuzjasta działalności zawodowej serialowej Oli znajdzie tam coś dla siebie - Kaja Paschalska chętnie publikuje przede wszystkim własne zdjęcia, wrzucając również ujęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych. To właśnie te zdają się budzić największy zachwyt wśród fanów.

Parę dni temu Kaja Paschalska pochwaliła się fanom efektami współpracy z profesjonalnym fotografem i makijażystką. Pokazała trzy czarno-białe zdjęcia eksponujące w dużej mierze zgrabne nogi aktorki. We wpisie Kaja Paschalska zapytała fanów, które z nich, ich zdaniem, jest najlepsze. Zdania były wyraźnie podzielone.

- Oczywista oczywistość - 3 - odpisał natychmiast jeden z internautów.

- Tylko nr 1 - przekonuje inny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Wikipedia, Filmweb, Plotek, Instagram

Następny artykuł