Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Karolina Gilon komentuje porządki Edwarda Miszczaka w Polsacie. "Ja się pracy nie boję"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.01.2023 15:56

Karolina Gilon komentuje porządki Edwarda Miszczaka w Polsacie. "Ja się pracy nie boję"

Edward Miszczak, Karolina Gilon
fot. KAPiF

Na dniach ogłoszono, że uwielbiany przez widzów program randkowy znika z Polsatu. Mowa oczywiście o "Love Island", którego prowadzącą jest Karolina Gilon. Modelka i prezenterka zabrała głos w sprawie. Wyraziła również swoją opinię na temat Edwarda Miszczaka.

Karolina Gilon zadebiutowała w telewizji jako uczestniczka "Top Model". Szybko zainteresowała swoją osobą media, a dziś może poszczycić się stabilną pozycją prezenterki. Kojarzona jest przede wszystkim z "Love Island" i "Ninja Warior". Jak zareagowała na wielkie zmiany w Polsacie?

Karolina Gilon odniosła się do zmian wprowadzonych przez Edwarda Miszczaka

Jeszcze do niedawna Edward Miszczak sprawował funkcję prezesa TVN-u. Po latach zdecydował się zmienić stację i objął stanowisko po Ninie Terentiew, która zarządzała Polsatem. Oficjalnie od 16 stycznia 2023 roku prezesem Polsatu jest Edward Miszczak.

Wraz z objęciem stanowiska przez Miszczaka, w stacji pojawiło się wiele istotnych zmian. Przypomnijmy, że głośnym echem w mediach odbiło się usunięcie z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Następnie z programem pożegnał się również Piotr Gąsowski, który zechciał solidarnie odejść wraz z Kasią.

Jak pokazał czas, to nie koniec zawirowań. Okazuje się, że z ramówki Polsatu zniknie również program randkowy "Love Island". Reality show pojawi się natomiast w TV4. Głos w sprawie zabrała prowadząca, Karolina Gilon.

"Pan Edward jest dyrektorem nie bez powodu"

Karolina Gilon, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie kolejnej edycji "Love Island", skomentowała zmiany wprowadzone przez nowego prezesa. Prowadząca udzieliła komentarza serwisowi Plotek. Okazuje się, że po otrzymaniu informacji o przeniesieniu formatu TV4, pracownicy od razu zabrali do pracy i zaakceptowali zmiany.

Ja jestem totalnie graczem zespołowym! Ustaliliśmy, że trzeba wesprzeć "czwórkę", więc zakasaliśmy wszyscy rękawy i ruszamy — powiedziała Plotkowi Karolina Gilon.

Dodała również, że nie boi się żadnej pracy i mimo że będzie pracowała jednocześnie w Polsacie, prowadząc "Ninja Warior", jest zmotywowana do działania. Pochwaliła również Edwarda Miszczaka.Bycie w dwóch stacjach jednocześnie to dużo pracy, ale ja pracy się nie boję! Zresztą to wszystko jedna wielka rodzina. Pan Edward jest dyrektorem nie bez powodu, więc działamy — skwitowała.

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. PISF, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Krzysztof Cugowski potwierdza rozwód syna. "To wyciekło dopiero po półtora roku"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: plotek.pl