Kasia Lenhardt Żródło: instagram.com/kasia_lenhardt

Najnowszy wpis matki Kasi Lenhardt wzrusza do łez. 6-letni synek modelki ciągle o nią pyta

18 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na początku lutego 2021 media obiegła wstrząsająca wiadomość o śmierci Kasi Lenhardt. Modelka osierociła 6-letniego synka, który, jak się okazuje, wciąż do końca nie zdaje sobie sprawy ze swojej obecnej, niezwykle przykrej sytuacji. Matka Kasi Lenhardt opublikowała w sieci wpis, w którym cytuje słowa chłopca.

  • Kasia Lenhardt zmarła na początku lutego 2021 roku
  • Wiele wskazuje na to, że modelka popełniła samobójstwo
  • Matka Kasi Lenhardt ostatnio opublikowała w sieci rozdzierający serce wpis

Doniesienia o śmierci Kasi Lenhardt dotarły do mediów w środę 10 lutego. Dzień wcześniej ciało modelki zostało odnalezione w jej mieszkaniu zlokalizowanym w Berlinie. Kasia Lenhardt osierociła 6-letniego synka. Chłopiec bardzo tęskni za mamą, co udowadnia niezwykle poruszający wpis jego babci.

Tajemnicze okoliczności śmierci Kasi Lenhardt

Wieść o odejściu Kasi Lenhardt zaszokowała internautów na początku lutego 2021 roku. Nie mniej zaskakujące są same okoliczności śmierci modelki. Media podają, że Kasia Lenhardt miała popełnić samobójstwo.

Dokładniejszych informacji w sprawie zgonu udzielał między innymi rzecznik berlińskiej policji. Jak podkreślał, na miejscu zdarzenia nie znaleziono dowodów, które mogłyby wskazywać na udział osób trzecich. Modelka miała zaledwie 25 lat.

- (...) około 20:30 miała miejsce akcja policyjna w Charlottenburgu w związku z podejrzeniem samobójstwa. W domu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na udział osób trzecich - przekazywał na początku bieżącego miesiąca.

Tomasz Oświeciński zagra w Tomasz Oświeciński zagra w "Pierwszej miłości". Co dalej z rolą w "M jak miłość"?Czytaj dalej

Tydzień przed śmiercią Kasia Lenhardt miała rozstać się z gwiazdorem Bayernu Monachium, Jerome Boatengiem. Ich relacja trwała od ponad roku. Modelka miała targnąć się na swoje życie w dzień 6. urodzin swojego synka, Noana. Wskazuje na to fakt, iż dokładnie rok wcześniej - 9 lutego 2020 roku - Kasia Lenhardt opublikowała w social mediach poświęcony mu, urodzinowy wpis. Pojawił się na jej oficjalnym profilu na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Matka Kasi Lenhardt opublikowała ściskający za serce wpis

Śmierć Kasi Lenhardt mocno przeżyła między innymi jej matka, Adrianna. Na tym nie kończy się lista osób, którym odejście modelki pozostawiło w sercu wyrwę. Udowadnia to instagramowy wpis pani Adrianny - cytuje w nim słowa 6-letniego synka zmarłej córki.

-“Mamo …… gdzie jesteś? …. Chcę iść do mojej mamy” - cytuje słowa swego wnuczka pani Adrianna.

Do wpisu matka Kasi Lenhardt dołączyła wspólne zdjęcie córki i jej 6-letniego synka. W komentarzach pod fotografią nie zabrakło licznych wyrazów żalu i wzruszenia. Do rodziny Kasi Lenhardt płynęły również słowa wsparcia.

- Wzruszające. Popłakałam się. Noan pamiętaj, chociaż mamy nie ma przy Tobie, zawsze będzie czuwać - napisał jeden z internautów.

KL 2

Źródło: instagram.com/adriannalenhardt

KL 1

Źródło: instagram.com/kasia_lenhardt

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Onet, WP, Instagram

Następny artykuł