Swiatgwiazd.pl
Złomowisko PL - ostatnie chwile Kazia

sreen/youtube.com/Discovery Channel Polska

Kazimierz Gawlik nie żyje. Wiadomo, jak wyglądały jego ostatnie chwile

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Dokładnie tydzień temu media obiegła wiadomość o śmierci kolejnego bohatera programu "Złomowisko PL". Odszedł Kazimierz Gawlik, sympatykom formatu znany jako Kazio z Descha. Wiadomo, jak wyglądały jego ostatnie chwile. "Przesiadywał wśr&

  • Nie żyje Kazimierz Gawlik – pracownik skupu złomu Desch w Legionowie

  • Kazio był jednym z najpopularniejszych bohaterów „Złomowiska PL”

  • Ostatnie dni życia mężczyzna spędził w zatrważających warunkach

Kazimierza Gawlika, czyli popularnego Kazia z Decsha, doskonale znają wszyscy sympatycy programu „Złomowisko PL”. W ubiegły poniedziałek media obiegła wiadomość o jego śmierci. To kolejny bohater formatu, który zmarł w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Fani „Złomowiska PL” żegnają kolejnego ulubieńca

Pod koniec ubiegłego roku do sympatyków „Złomowiska PL” dotarła informacja o śmierci Marka Pawłowskiego. Ze względu na swój donośny głos mężczyzna nazywany był „Krzykaczem”. Niektórzy nazywali go też „Królem Złomu”.

Marek „Krzykacz” Pawłowski zmarł w wyniku wylewu, który w mediach podano jako główną przyczynę jego śmierci. Kilka miesięcy później w sieci pojawiła się kolejna przykra informacja. Na oficjalnej stronie „Złomowiska PL” na Facebooku ukazała się wiadomość o śmierci Kazimierza Gawlika.

- Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać – czytamy.

Fani programu do dziś nie mogą w to uwierzyć. Pod wpisem informującym o śmierci Kazia w niedługim czasie pojawiło się ponad dwa tysiące komentarzy. Post doczekał się też ponad czterech tysięcy udostępnień.

Smutna wiadomość na początek tygodnia ????. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać. ????

Opublikowany przez Złomowisko PL Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Nie żyje Kazio z Descha. Jak wyglądały jego ostatnie chwile?

Kazimierz Gawlik pracował na skupie złomu Desch w Legionowie i występował w programie „Złomowisko PL”. W ostatnich dniach zmagał się jednak z poważnym uzależnieniem od alkoholu. O problemach mężczyzny jako pierwszy informował lokalny portal Wirtualne Legionowo.

- Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu wśród przesiadujących bezdomnych. Mimo to pozostanie w pamięci legionowian, jak i telewidzów jako Kazio z Descha – czytamy.

Wiadomości o niełatwych przeżyciach Kazika potwierdził też redaktor legionowskiego serwisu, Marek Karpowicz. W rozmowie dla Plejady przyznał on, że osobiście widywał poobijanego bohatera „Złomowiska PL” wśród bezdomnych. Niestety, gdy oferował mu pomoc, ten odmawiał. Nałóg był silniejszy.

- To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje – dodał Karpowicz.

Przypomnijmy, że „Złomowisko PL” to program, który gości na antenie Discovery Channel od 2015 roku. Jego sympatycy śledzą losy osób pracujących w skupach złomu na terenie całej Polski. Obecnie na ekranach emitowany jest dwunasty sezon formatu.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

źródło: Facebook, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >