Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kazimierz Marcinkiewicz już gotowy do ślubu. Ukochana ujawniła szczegóły ceremonii. Wybrała odważną sukienkę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.02.2024 19:25

Kazimierz Marcinkiewicz już gotowy do ślubu. Ukochana ujawniła szczegóły ceremonii. Wybrała odważną sukienkę

Kazimierz Marcinkiewicz
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest tajemnicza Martyna, która zdradziła, jaki mają z narzeczonym pomysł na ceremonię ślubną.

Kazimierz Marcinkiewicz w mediach

Kazimierz Marcinkiewicz w latach 2005-2006 był premierem naszego kraju, jako członek partii politycznej “Prawo i Sprawiedliwość”. W swojej karierze był również prezydentem Warszawy. W 2007 roku odszedł z powyższej partii. 

Polityk jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci mediów. Marcinkiewicz kilka lat temu przekonywał, iż zadebiutuje w MMA, o czy więcej pisaliśmy tutaj.

W 2023 roku były premier został doradcą jednego z szejków Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kontrowersje wzbudza także jego życie prywatne.

Kazimierz Marcinkiewicz odważnie wyznaje miłość. Ognista brunetka zawróciła mu w głowie Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutuje w MMA. Fani: "Myślałam, że to żart"

Związki Kazimierza Marcinkiewicza

Polityk dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Maria Marcinkiewicz, z którą przeżył wspólnie 30 lat i doczekał się czworga dzieci. Para rozwiodła się w 2009 roku

Drugą żoną Kazimierza Marcinkiewicza została Izabela Olchowicz, z którą chętnie pozował na ściankach. Ten związek był bardzo medialny. Jednak w 2018 roku doszło do rozwodu. 

Aktualnie były premier jest w związku z piękną Martyną Kinasowską, którą poznał w zeszłym roku w Warszawie, w Hali Koszyki. Nowa wybranka Macinkiewicza jest bizneswoman, a oprócz tego malarką i fotografem.

Zapatrzyłem się na nią, a ona odwdzięczyła się tym samym. Nie mogliśmy oderwać od siebie oczu. Pierwszy raz w życiu doświadczyłem takiego zafascynowania. Kłócimy się, kto kogo zaczepił pierwszy, kto rozpoczął tę znajomość, tę niesamowitą relację, to zakochanie, tę miłość - ujawnił na Instagramie.

Marcinkiewicz oświadczył się ukochanej i został przyjęty.

Ślubne plany Marcinkiewicza i jego ukochanej

Marcinkiewicz stracił głowę dla pięknej Martyny Kinasowskiej. Para jest zaręczona i planuje swój ślub. Kobieta pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, jaką ona i jej ukochany mają wizję na ten wyjątkowy dla nich dzień.

Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach. O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później, zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez balu - ujawniła Martyna.

Według słów narzeczonej Kazimierza Marcinkiewicza para planuje skromną i prywatną ceremonię. Przypomnijmy, że to będzie trzeci ślub polityka, być może nie potrzebuje on już ślubu z pompą, a cichego wydarzenia tylko dla niego i ukochanej.

Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. KAPiF