Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kiedy rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? Media przekazują niezbyt optymistyczne wiadomości
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 05.01.2023 17:13

Kiedy rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? Media przekazują niezbyt optymistyczne wiadomości

Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. KAPiF

Joanna Opozda i Antek Królikowski swego czasu tworzyli jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Ich sielanka nie trwała jednak długo, a tuż po ślubie i niedługo przed narodzinami syna doszło do rozstania. Od tych wydarzeń minął niespełna rok, a para wciąż się nie rozwiodła. Tabloid wskazał, że celebrytom przyjdzie jeszcze poczekać na oficjalne zakończenie małżeństwa.

Nie da się ukryć, że informacja związana z rozstaniem Joasi i Antka wstrząsnęła opinią publiczną. Liczne kontrowersje i wychodzące na jaw kolejne fakty w sprawie budziły dodatkowe emocje. Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec ich wspólnej przygody.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż się nie rozwiedli

Podboje miłosne Antoniego Królikowskiego są jednym ze stałych tematów polskiej prasy. Aktor przez lata tworzył liczne związki, w tym ze znanymi gwiazdami, co budziło zainteresowanie widzów i czytelników. Nie było inaczej, kiedy po wielu spekulacjach potwierdzono, iż spotyka się z Joanną Opozdą. Początkowo ich związek budził szereg pozytywnych emocji, jednak jak pokazał czas, zakochani nie byli sobie pisani.

Z czasem para poinformowała, że spodziewa się dziecka, a zakochani postanowili sformalizować swój związek. Dokładnie 7 sierpnia 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Zdążyli się rozstać przed narodzinami syna. Przypomnijmy, że Vincent Królikowski urodził się 22 lutego 2022 roku. Wówczas Joanna Opozda musiała stawić czoło samotnemu macierzyństwu. Po drodze nie obyło się bez licznych kontrowersji, a internauci nie pozostawili na Królikowskim suchej nitki, kiedy wyszło na jaw, że spotyka się z sąsiadką byłej żony. Warto jednak zauważyć, że para po dziś dzień formalnie wciąż jest małżeństwem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozwiodą się dopiero w 2024 roku?

Od głośnego rozstania minął ponad rok. Joanna spełnia się w macierzyństwie i rozwija swoją aktorską karierę. Antoni również nie próżnuje. Jest w szczęśliwym związku i podobnie jak była żona, angażuje się w kolejne produkcje. Oboje aktywnie poszerzają swoją działalność, a dokładnie odwrotnie ma się sytuacja związana z ich rozwodem.

Jak przekazał "Super Express", celebryci wciąż nie otrzymali rozwodu i formalnie wciąż pozostają w małżeństwie. Żeby tego było mało, z opublikowanych informacji dowiadujemy się, że istnieje małe prawdopodobieństwo, by do rozwodu doszło jeszcze w tym roku.

"Super Express" wskazał, że Joanna Opozda i Antek Królikowski rozwiodą się najpewniej dopiero w 2024 roku. Rzekomo, nie ustalono nawet pierwszej daty rozprawy sądowej.

 Wszystko wskazuje na to, że zostanie wyznaczony pod koniec roku. Bardziej realistyczny jest jednak 2024 r. twierdzi źródło "Super Expressu".

Zobacz zdjęcia:

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego
Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, fot. KAPiF
Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego
Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, fot. KAPiF
Joanna Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski, Gala Marki Roku, fot. KAPiF
Joanna Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski, Gala Marki Roku, fot. KAPiF
Joanna Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski, "Dolina Bogów" - premiera filmu, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Źródło: Super Express